İnceleme Versace Eros EDP vs Armani Stronger With You EDT

1689090849740.png

1689090864352.png

Bu iki parfümün çok meraklısı var bu yüzden bir karşılaştırayım dedim. Hem de deneyimlerimi aktarmış olurum.

Kalıcılık: Stronger With You benim tenimde 6-8 saat civarında kalıyor. Eros ise 8-10 saat gidiyor. Muhtemelen biri EDT biri EDP olduğu için 2 3 saatlik fark var. Gayet normal.

Yayılım: İki parfüm de bu konuda gayet başarılı. Bulunduğunuz ortamda dikkat çekiyor. İkisinde de çok iltifat aldım. 1.5 metre etrafınızda kokusu yayılıyor.

Kullanım saati: Eros kesinlikle akşam saatlerine, geceye daha uygun. Stronger With You her saat diliminde gider.

Koku olarak Eros açılışta biraz sert olsa da birkaç saat sonra mükemmel bir hale geliyor. Stronger With You'da ise bu durum tam tersi. Açılışı gayet güzel, sonradan biraz zayıflıyor ama kaybolmuyor.

İkisini de puanlayacak olursak:

Eros:
  • Kokusu 8/10
  • Kalıcılığı 10/10
  • Fiyatı 10/10

Stronger With You:
  • Kokusu 10/10
  • Kalıcılığı 8/10
  • Fiyatı 10/10

Eğer tek bir parfüm kullanacaksanız Stronger With You daha uygun. Daha çok geceleri dışarı çıkmayı seviyorsanız Eros öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şahsen Eros'un nanemsi kokusunu sevmiyorum. With you da mevcut bende. With You tamamen kış kokusu arkadaşlar. Kakule ve vanilya kokusunu çok güzel hissediyorsunuz. Notalar arasında çok fark yok şahsen. İlk sıktığınız da neyse sonrada o oluyor. Ayrıca kendim kullandığım güzel bir kış kokusu önereyim bunu herkese söylemem: Xerk Off Alexandria 2. Bunun doldurmasını yaptırabilirsiniz çünkü çok pahalı bir parfüm. Ben ucuzken almıştım hala duruyor. Hayatımda gördüğüm en özgün parfüm kokusudur.

Şahsen Eros'un nanemsi kokusunu sevmiyorum. With you da mevcut bende. With You tamamen kış kokusu arkadaşlar. Kakule ve vanilya kokusunu çok güzel hissediyorsunuz. Notalar arasında çok fark yok şahsen. İlk sıktığınız da neyse sonrada o oluyor. Ayrıca kendim kullandığım güzel bir kış kokusu önereyim bunu herkese söylemem: Xerk Off Alexandria 2. Bunun doldurmasını yaptırabilirsiniz çünkü çok pahalı bir parfüm. Ben ucuzken almıştım hala duruyor. Hayatımda gördüğüm en özgün parfüm kokusudur.
Alexandria 2'yi neredeyse alacaktım ama çok zengin araplar gibi koktuğu için almamıştım.

Şahsen ikisini de kullanan biri olarak eros daha tatlı geliyor bana, you ‘un kokusu daha ağır gibi geldi şahsen. Ama ikisi de güzel kokular tabii.

genç arkadaşlara önerim "ck one". Eros biraz bayağılaştı ya bide artık kokusu şekerli kadın parfümü gibi geliyo.

Geri
Yukarı