Armored Warfare ABT'ye Geçti

Obsidian tarafından CryEngine 3 motoru ile geliştirilen Armored Warfare bugün ABT'ye geçti. Saat 18:00 civarı açılacağı söyleniyor. Benim gibi WoT'tan sıkıldıysanız bu oyunu deneyebilirsiniz. @Recep Baltaş hocam artık bu oyununda ekran kartlarıyla testlerini yaparsınız :)

Eğer WOT hesabı, AW'ye taşınabiliyor olsaydı ücretini önemsemeden taşıtırdım. Fakat bir emek verdim WOT'a ve WOT önümüzdeki zaman diliminde DX12 sözü veriyor. Bıraktırmıyor kendini WOT. :lanet:

Bende şahsen emek verdim ama insanın sabrını zorluyorlar artık oynamayacağım oyunu. Armored Warfare'nin bana göre en güzel özelliklerinden birisi takım dağılım sisteminde tankın modülüne ve istatistiklere göre dağılım yapması beni iyice oyuna bağlıyor. Wargaming bir sürü söz verdi ama çoğunu tutmadı en basit örneği Havok fizik motorunu getireceğiz dediler kaç yıl oldu hala gelecek. Rus serverlerine kıyak görevler, Rus tanklarına kıyaklar beni oyundan soğutmanın nedenlerinden birkaçı ama en çok takım dağılım sistemi yüzünden soğudum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı