Armored Warfare'a Altay AMT Geldi

StronkComrade

Kilopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1523285302
Bu yıl içerisinde Oyun yetkilileri M1A1 Storm isimli bir tankı tanıtırken yanlışlık ile Altay MBT'nin modellenmiş halini Paylaştılar, aradan biraz geçtikten sonra da bu resmi olarak açıklanmıştı ve 0.27 Arabian Nights Güncellemesinin devamı olarak oyunun test sunucusuna Altay gelmiş bulunmakta daha sonraki güncelleme ile ana oyuna eklenecektir, Oyun içerisinde ki En iyi topa (L-55) sahip ve en güçlü zırhı barındırmakta, şu an karşısına çıkacaklara kolay gelsin diyorum :D
Bu Türkler içinde çok iyi oldu, artık bizde as bayrakları yapabiliriz :D

Oyun içerisindeki görüntülerine ve diğer tanklara göre zırh direncine bakmak isteyenler Rusların yaptıkları canlı yayınları ve videoları izleyebilirler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sanırım bu oyunu oynuyorsunuz. Daha önce hiç oynamadım, oynamaya değer mi sizce?
Eğer fizikleri, grafikleri vs. güzel olsun diyorsanız War Thunder'ı öneririm, Armored Warfare cidden çok güzel bir oyundur eğer Tanklar ile ilgileniyorsanız kesinlik ile öneririm cidden çok güzeldir, grafikleri çok iyidir aynı şekilde fizikleri ve dinamikleri de muhteşemdir BR (Battle Raiting) sistemi de gayet iyi yani elbette oynamaya değer bir oyun gelişmesi biraz zordur ama o pekte sorun değil. Türk tankı da gelmişken oyna derim yakında ARMA 8X8 Gelebilir.

Eğer fizikleri, grafikleri vs. güzel olsun diyorsanız War Thunder'ı öneririm, Armored Warfare cidden çok güzel bir oyundur eğer Tanklar ile ilgileniyorsanız kesinlik ile öneririm cidden çok güzeldir, grafikleri çok iyidir aynı şekilde fizikleri ve dinamikleri de muhteşemdir BR (Battle Raiting) sistemi de gayet iyi yani elbette oynamaya değer bir oyun gelişmesi biraz zordur ama o pekte sorun değil. Türk tankı da gelmişken oyna derim yakında ARMA 8X8 Gelebilir.
War Thunder oynuyorum zaten. Altay'ı duyunca buna da bir bakayım dedim.

Öneririm lakin Altay Top Tier :D hop diye eline gelmeyecek o yüzden para kullanmadan Altay'a gitmen baya zor.
Bu arada Armored Warfare, World of Tanks'a benzemiyor yani herkes çakma falan diyor ama onlar hiç AW oynamayan insanlar onlara inanma yani fizikleri vs. olsun AW daha farklı ve daha güzel zaten yüksek tier oynarsan anlarsın, bir tek şu can ve nişangah olayı benziyor.

Can olayı mı var? WoT'ı oynamama sebebim can olması. Gözetleme kuleme zırh delici mermi yiyorum ve tank patlıyor. War Thunder'dan devam edeceğim anlaşılan.

Son düzenleme:
Can olayı mı var? WoT'ı oynamama sebebim can olması. Gözetleme kuleme zırh delici mermi yiyorum ve tank patlıyor. War Thunder'dan devam edeceğim anlaşılan.
Aynen :D bende War Thunder oynuyorum 3 Aydır falan IS-3 Takılıyorum :D ama bundaki olay öyle değil benzemiyor derken ondan bahsetmiştim, gözetleme kulene yediğin zaman minor diyor max 40 damage veriyor.

Gece indirip yarın en azından deneyeyim. Ben War Thunder'da neredeyse sadece Tiger ile oynuyorum. Araştırmalar ilerledi, seviye 4 açık tanklar var ama satın almadım bile. Tiger'dan başkası bana keyif vermiyor.

Gece indirip yarın en azından deneyeyim. Ben War Thunder'da neredeyse sadece Tiger ile oynuyorum. Araştırmalar ilerledi, seviye 4 açık tanklar var ama satın almadım bile. Tiger'dan başkası bana keyif vermiyor.
Tiger'ın karşısına IS 2 Model 1944 Çıkmasa bende oynarım :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı