Armoury Crate açılmıyor

Bende de öyle oluyordu ama internetteki ortak çözüm bu diye biliyorum. Ben bilgisayarımı Türkçe olarak kullanıyorum, İngilizceye getirip öyle açmayı denedim oldu.
Şu konuda çözümü yazıyor: Geçici Çözüm: güncellemeden sonra Armoury Crate açılmama durumu
Hocam denedim her türlü yolu denedim olmadı. Yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkürler
Dediğim konuya baktın mı? Bir de onu dene. Hiç olmazsa ASUS ile iletişime geç.
Onu da denedim o da olmadı

Bir şey değil. O zaman son çare olarak ASUS'un müşteri hizmetleri ile geçmek var. Onu yapın.
Yabancı forumlarında bile yardımcı olamıyorlar. Genellikle kendi kaldırma aracı ile kaldırıp yeniden yükledikten sonra geçiyor, deneyebilirsiniz.
Ayrıca şöyle çözen de var:
Sonunda 3 ncü günün şafağında şu dakikada hallettim, sistem hataları, ekran kartını görmez, anakartı görmez vs. okumadığım izlemediğim bir şey kalmadı.

Armoury Crate uninstall tool ' ile sisteminden Armoury Crate'yi kaldırdıktan sonra, ASUS'un birçok dosyası kaldığı için sisteminde tekrar üzerine kurulum yapınca sapıtıyor. system32/driverstore/filerepository/rogms.inf_amd64_34b5d89d478f54cb "bu dosya silinmiyor" Sisteminde ROG ve ASUS ile ilgili her şeyi sil. Sil/Yükle yaptığında her daim yeniden başlat. Aura Creator kullanmıyorsan boş yere indirme

Yine olmadı delirmek istiyorum Görev Yöneticisinden Armoury Crate'i kapatmaya çalıştığımda kapandı görünüyor sonra tekrar geliyor ekrana virüs gibi xd
Tamamen eskiyi kaldırıp tekrar kurdunuz değil mi? Bende bu şekilde çözüm olmuştu.
evet evet eskiyi armoury crate unistaller'dan kaldırdım sonra tekrar attığınız bağlantıdan seçtim ve yükledim yine aynı sorun var

Dili ingilizce yapmak programın açılmasını sağladı sonrasında uptade yaptı ve tr diline geri döndüm su an çalısıyor tesekkürler herkese.

Sorunu çözdüm, yapılışı;
1) Görev Yöneticisini açın.
2) Yukarıdaki seçeneklerden "Servisler" seçeneğine basın.
3) Aşağıda "Servisleri Aç" gibi bir şey yazmalı, ona basın.
4) Windows License Manager'ı bulun ve çift tıklatın.
5) Eğer inaktif durumdaysa "Manuel" seçeneğine basın ve uygula seçeneğine basın.
6) Seçeneklerden başlata basın.

İşlem bu kadar! Hala açılmadıysa diğer çözümlere başvurabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı