Armoury Crate Aura Sync RAM'leri görmüyor

AlpErbas

Decapat
Başlıkta belirttiğim gibi. Yazılım RAM belleklerimi görmüyor ve RAM'lerim RGB'sini kontrol edemiyorum. Çözümü nedir?
Uninstall kurup silip yüklemeye, RAM'leri değiştirmeye kadar her şeyi denedim.

denedim bir değişiklik yok bende de. tüm ışıklandırmalar kırmızıyken, ramlar gök kuşağı renginde sürekli ne kapatabiliyorum ne de armoury de görünüyor...
Öncelikle armory indirdiğin asus sayfasında utully kaldırma uygulamasıyla kaldırıp yeniden başlatman şart. Sonra windows kullanım dili ingilizce yapıp yeniden başlatıcaksın sonra tekrar armory kurulumu full paketi kurucaksın

Evet arkadaşlar uzun süredir RAM'ların ışıkları senkronizasyona uymuyordu ve Armoury Crate de RAM'lar görünmüyordu. Her şeyi denedim (sökme takma - silip kurma dahil) ama olmamıştı. Dün kendiliğinden düzeldi arkadaşlar sanırım ASUS arka plandan yazılım güncelledi. Bu durumda olanlar varsa ve olmuyorsa bekleyebilirler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ramlarim kingston fury. Armoury create ne yaptıysam düzelmedi. Fury CTRL programını indirdim. Bu programla ramlerin ışıklarını ayarlıyorum ve sorunsuz çalışıyor. Bir sürü de animasyon var. Fury ramleri olan varsa bence bu programı yüklesinler.

Geri
Yukarı