Çözüldü Armoury Crate ekran kartımı görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

431168

Hectopat
Makaleler
4
Ekran kartı
Palit RTX 3060
Anakart
Asus TUF B460-Pro Wi-fi
İşlemci
i7 10700F
Asus TUF B460-Pro Wi-fi anakartımdan Palit ekran kartımı, sıvı soğutucumu, kasa ve tüm fanlarımı kontrol edebiliyordum. Windows 11 geçişinden sonra Palit ekran kartım Armoury Crate uygulaması üzerinde görünmüyor ve aydınlatmayı kontrol edemiyorum. Uygulamayı tekrar kaldırıp kurdum, ekran kartı driver güncelledim ve tekrar kurdum ancak çözüm olmadı. Windows 10 sürümünde çalışan uygulama Windows 11'de maalesef çalışmadı.

Gözümden kaçan bir detay var mı? Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleme:
Çözüm
Windows 10 sürümüne tekrar geri döndüm. Ancak Armoury Crate uygulamasında anakartım üzerinden takip edebildiğim ekran kartımı maalesef artık görüntüleyemedim. Armoury Crate üzerinde denemediğim şey kalmadı.

Çözümü şu şekilde yapabildim. Herkesin bildiği ThunderMaster uygulamasını indirip açtım. Bu uygulama üzerinden kart üzerinde ki detayları görebiliyor ve yönlendirebiliyorsunuz.
1 yıldır bende Palit ekran kartı kullanıyorum Armoury Crate uygulamasında hiç ekran kartımı göremedim ekran kartı kontorlü için Palit uygulamasını kullanıyorum hep

Windows 10 sürümüne tekrar geri döndüm. Ancak Armoury Crate uygulamasında anakartım üzerinden takip edebildiğim ekran kartımı maalesef artık görüntüleyemedim. Armoury Crate üzerinde denemediğim şey kalmadı.

Çözümü şu şekilde yapabildim. Herkesin bildiği ThunderMaster uygulamasını indirip açtım. Bu uygulama üzerinden kart üzerinde ki detayları görebiliyor ve yönlendirebiliyorsunuz.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı