Armoury Crate çalışmıyor

EnsarT57

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Hayatımda ne bu kadar rezalet bir marka gördüm ne de duydum. 4000 liraya Fusion 700 almıştım bozuldu. Yenisini verdiler, 10 gün geçmeden o da bozuldu. Sonra ASUS ROG Delta S aldım bugün şarkı dinlemek için bass modunu açacaktım. Güncelleme yapmadan ayarlara giremezsin dedi. Güncelleme yaptım servis hatası diyor. Sildim yeniden yükledim en güncel sürümü kurdum güncelleme yapmam gerekiyor dedi. Tamam yap dedim yapmıyor. Sildim yeniden yükledim bir kez daha şimdi de kulaklık bağlı değil diyor 10 kere çıkardım taktım. Çözümü bilen var mıdır?

En az 10 kere kendi aracıyla kaldir-yukle kaldır yaptığım halde çalışmamıştı. Her seferinde başka hatalar veriyordu. Güvenlik duvarı ve antivirusleri kapattıktan sonra programı kendi aracıyla kaldırın. Daha sonra yeniden başlatmadan yeniden kaldırın. Yeniden başlattıktan sonra programı yaklaşık 2 saatte kurdu ve şu an için çalışıyor. Yine de stabil olmadığını söyleyebilirim, fareyi ilk aldığımda sorunsuz kurulduktan sonra kendi kendine 3 gün sonra tekrar bozulmuştu. Şu an bile farenin şarjını sürekli olarak %100 gösterse de idare ediyorum. Çevre birimlerinde Asus'unkinden berbat yazılım tanımam.

@261538 hocam düzelmedi maalesef. Yinede teşekkür ederim bir çözüm sunduğunuz için.

En az 10 kere kendi aracıyla kaldir-yukle kaldır yaptığım halde çalışmamıştı. Her seferinde başka hatalar veriyordu. Güvenlik duvarı ve antivirusleri kapattıktan sonra programı kendi aracıyla kaldırın. Daha sonra yeniden başlatmadan yeniden kaldırın. Yeniden başlattıktan sonra programı yaklaşık 2 saatte kurdu ve şu an için çalışıyor. Yine de stabil olmadığını söyleyebilirim, fareyi ilk aldığımda sorunsuz kurulduktan sonra kendi kendine 3 gün sonra tekrar bozulmuştu. Şu an bile farenin şarjını sürekli olarak %100 gösterse de idare ediyorum. Çevre birimlerinde ASUS'unkinden berbat yazılım tanımam.

Bunun yazılımıyla işimiz var demek ki. Sabaha kadar bununla mı uğraşacağım şimdi.

Aşkım lütfen beni affet :D.

@261538 hocam düzelmedi maalesef. Yine de teşekkür ederim bir çözüm sunduğunuz için.
Belirtmeyi unutmusum hocam. Yazdığım çözüm sadece bende işe yaradi, sizde ise yaramama ihtimali de var. Asus'a da yazsaniz yeni yazılım çıkana kadar çözüm bulabileceğinizi zannetmiyorum. Artık o kadar sacmalamisti ki kurulumda internet yok hatası falan veriyordu. Deneye deneye bulmanızı öneririm ancak bir süre sonra kendi programındaki ilgili bolumu kayıt defterinden de bozduğu icin -yabanci forumlarda da bu mevzu var- internet sıkıntısı ve güncelleme olmadığı halde güncellemeye zorlaması gibi sorunlar yaşayacaksınız gibi. Kolay gelsin, kesin çözüm bulursanız bizi de aydınlatın 🙂

Belirtmeyi unutmusum hocam. Yazdığım çözüm sadece bende işe yaradi, sizde ise yaramama ihtimali de var. ASUS'a da yazsaniz yeni yazılım çıkana kadar çözüm bulabileceğinizi zannetmiyorum. Artık o kadar sacmalamisti ki kurulumda internet yok hatası falan veriyordu. Deneye deneye bulmanızı öneririm ancak bir süre sonra kendi programındaki ilgili bölümü kayıt defterinden de bozduğu için -yabanci forumlarda da bu mevzu var- internet sıkıntısı ve güncelleme olmadığı halde güncellemeye zorlaması gibi sorunlar yaşayacaksınız gibi. Kolay gelsin, kesin çözüm bulursanız bizi de aydınlatın 🙂

Yok hocam size demedim arpu adlı arkadaşı etiketlemiştim. Aynı şey sizin içinde geçerli düzelmedi ama çözümünüz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı