Çözüldü Armoury Crate güncellemesi sonrası kendiliğinden kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

süleyman88

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Karadeniz
Daha fazla  
Armoury Crate'i uygulama üzerinden güncelledim her zamanki gibi. Fakat açtığımda böyle garip bir hal alıyor ve kendiliğinden kapanıyor. Silip sitesinden yükledim, yine aynı şekilde hata devam ediyor. Windows 11 Ryzen 7 4800H GTX 1650 model cihaz kullanıyorum.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    71,3 KB · Görüntüleme: 1.096
Çözüm
Bende de aynı şimdi nasıl olacak bir sonraki güncellemede düzeltseler bile açılmıyor ki düzelsin...

Ben forumdaki adını unuttum kusura bakmasın, bir arkadaşın önerisiyle sorunu geçici olarak çözdüm. Şöyle; Windows ayarlarından görüntüleme dilini İngilizceye çevirince program açılıyor. Update gelene kadar Windows'u İngilizce kullanabilirsin. Ayrıca bu sorun hakkında 3 adet geri bildirimde bulundum umarım dikkate alıp düzeltirler.
Siz en azından açabilmişsiniz. Bende açılır açılmaz çöküyor.
Ben forumdaki adını unuttum kusura bakmasın, bir arkadaşın önerisiyle sorunu geçici olarak çözdüm. Şöyle; Windows ayarlarından görüntüleme dilini İngilizceye çevirince program açılıyor. Update gelene kadar Windows'u İngilizce kullanabilirsin. Ayrıca bu sorun hakkında 3 adet geri bildirimde bulundum umarım dikkate alıp düzeltirler.
bendede aynı şimdi nasıl olcak bir sonraki güncellemede düzeltseler bile açılmıyor ki düzelsin...
Ben forumdaki adını unuttum kusura bakmasın, bir arkadaşın önerisiyle sorunu geçici olarak çözdüm.

Çözüm:​

Windows ayarlarından görüntüleme dilini İngilizceye çevirince program açılıyor. Update gelene kadar Windows'u İngilizce kullanabilirsin. Ayrıca bu sorun hakkında 3 adet geri bildirimde bulundum umarım dikkate alıp düzeltirler.
Son güncellemede sanırsam işi iyice sıvadılar. Resmi kaldırma aracıyla yeniden kaldırıp kurdum bu seferde CPU sıcaklığı gözükmüyor. Mecburen yeni güncelleme bekleyeceğiz gibi.

Bende de aynı sorun var. Arda Aydın'ın dediği gibi bir sonraki güncellemeyi bekleyeceğiz mecbur. Bu arada bende Windows 10 kullanıyorum , Windows 11 yüzünden olduğunu düşünüyorsan diye söyledim.

Update yaptıktan sonra yapmaya başladı. asus yazılım olarak gerçekten rezalet

Bende de aynı sorun var. Arda Aydın'ın dediği gibi bir sonraki güncellemeyi bekleyeceğiz mecbur. Bu arada bende Windows 10 kullanıyorum , Windows 11 yüzünden olduğunu düşünüyorsan diye söyledim.
Update yaptıktan sonra yapmaya başladı. asus yazılım olarak gerçekten rezalet
Son güncellemede sanırsam işi iyice sıvadılar. Resmi kaldırma aracıyla yeniden kaldırıp kurdum bu seferde CPU sıcaklığı gözükmüyor. Mecburen yeni güncelleme bekleyeceğiz gibi.
Cevaplar için teşekkürler. Şimdi turbo mod, sessiz mod vs. bunları nasıl yapacağız elden. Asus'tan böyle bir hatayı beklemezdim. Hayal kırıklığına uğradım.

Cevaplar için teşekkürler. Şimdi turbo mod, sessiz mod vs. bunları nasıl yapacağız elden. Asus'tan böyle bir hatayı beklemezdim. Hayal kırıklığına uğradım.
FN+F5 Hotkeyleri program bozuk olmasına rağmen çalışıyor bende. Modlar arasında geçişi klavye üzerinden yapabilirsin.

bendede aynı şimdi nasıl olcak bir sonraki güncellemede düzeltseler bile açılmıyor ki düzelsin...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı