Armoury Crate "mevcut güncellemeleri alamıyoruz" uyarısı

BayKad

Picopat
Daha fazla  
Araçlarda sürücüler ve yardımcı programlar kısmında böyle bir hata alıyorum. Bununla ilgili bir çözüm bulabilen var mı?
Silip tekrar kurduğumda da bir çözüm olmadı.
İptal deyince de ikinci görsel çıkıyor. Devam et deyince yine birinci görsel aynı şekilde geliyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-12-22 113724.png
    Ekran görüntüsü 2023-12-22 113724.png
    296,1 KB · Görüntüleme: 23
  • Ekran görüntüsü 2023-12-22 114019.png
    Ekran görüntüsü 2023-12-22 114019.png
    491,7 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS ROG Gladius 2 kullanıyorum her gün mü güncelleme gelir arkadaş! Mouse DP ayarlarını yapamıyordum bu yüzden şimdi güncelleme yapmadan değiştirme şansımız oluyor eğer öyle bir seçeneğin varsa hiç bulaşma derim.

Benim sorunum daha çok genel ana kartım ASUS güncellemeleri Armoury'den yapmak istiyorum ama bu sürücüler kısmı eskiden açılırdı ama 2 aydır falan açılmıyor bu hataları veriyor.

Armoury Crate Uninstaller Tool ile silmeyi denedin mi? Sonrasında bilgisayarı yeniden başlat ve temp klasörlerini silip yeniden temizce kurmayı dener misin?

Armoury Crate uninstaller tool ile silmeyi denedin mi? Sonrasında bilgisayarı yeniden başlat ve temp klasörlerini silip yeniden temizce kurmayı dener misin?

Format bile attım :) hepsini denedim hala bu sorun devam ediyor arkadaşta da aynı sorun var ama sorun olmayanları da görünce dedim araştırayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı