Armoury Crate silinmiyor

Berat Ekmk

Centipat
Daha fazla  
Her şeyini sildim fakat arkada halen çalışıyor, nasıl tamamen silebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Denetim masasından sildim arkada halen çalıştığını fark ettim sonra çalışan şeyleri durdurup tüm ASUS ROG yazan şeyleri sildim ama halen sağ tık yaptığımda Armoury Crate menüsü çıkıyor (açılmıyor)

ASUS anakartınızın sürücüler kısmında silmeniz için ayrı bir dosya sunuyor. Onu yükleyin ve onunla işlemi yapın. Anakartınızı söylerseniz direkt linkini bırakabilirim.

ASUS sürücüler kısmında silmeniz için ayrı. ZIP dosyası sunuyor. Onu yükleyin ve onunla işlemi yapın. Anakartınızı söylerseniz direkt linkini bırakabilirim.

Mouse ASUS TUF M5 anakart değil ama zaten dosya kalmadı sadece sağ tık yaptığımda menü ekranı çıkıyor her şey ile silmek istiyorum.

Mouse ASUS TUF M5. Anakart değil ama zaten dosya kalmadı sadece sağ tık yaptığımda menü ekranı çıkıyor her şey ile silmek istiyorum.

1612101857938.png

Bununla silebilirsiniz.

Mouse ASUS TUF M5 anakart değil ama zaten dosya kalmadı sadece sağ tık yaptığımda menü ekranı çıkıyor her şey ile silmek istiyorum.
Kayıt defterinden silmeniz gerekir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı