Armoury Crate'de hiçbir içeriğe erişilmiyor

Riddermark

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. Armoury Crate uygulamasında hiçbir şey yapamıyorum, klavye ayarlama kısmına girip ayar yapmaya çalıştığımda yükleniyor diye kalıyor ekran. Yardımcı olabilecek var mı?

n8cr00u.png

Sizdeki BIOS sürümünün üzerine 2 sürüm daha çıkmış. Hatta son çıkanı 29 Eylül yani bugün çıkmış. Son sürüme güncelleyip kontrol eder misiniz?

Şu ekranda BIOS Update (Windows) kısmından mı, yoksa BIOS kısmından mı indirmem gerekiyor? Söylediğinizden anladığım kadarıyla BIOS yazan kısımdakini indirmeliyim sanırım.

BIOS ss.png

İkisinden de yapabilirsiniz. İşletim sisteminiz Windows ise yukarıdakini indirip başlatın kendi kurar. Değilse alttakini indirip manuel kurulum yaparsınız. Bu arada aşağıda görünen 29 Eylül güncellemesini henüz Windows hazır setup olarak sunmamışlar, eğer biraz beklerseniz onu da yüklerler. Bios güncelleme işlemini manuel yaparım derseniz alttakini indirip kurabilirsiniz.

İkisinden de yapabilirsiniz. İşletim sisteminiz Windows ise yukarıdakini indirip başlatın kendi kurar. Değilse alttakini indirip manuel kurulum yaparsınız. Bu arada aşağıda görünen 29 Eylül güncellemesini henüz Windows hazır setup olarak sunmamışlar, eğer biraz beklerseniz onu da yüklerler. Bios güncelleme işlemini manuel yaparım derseniz alttakini indirip kurabilirsiniz.
Hocam BIOS u güncelledim, aynı sorun devam ediyor ,başka ne yapabilirim acaba ?

Yeni konular

Geri
Yukarı