Çözüldü ArmourySwAgent kendiliğinden açılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TheSylar

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, dizüstü bilgisayarım ASUS TUF Gaming A15 FA506IU, Windows 10 Pro 20H2 versiyonunu kullanıyorum. Sorun şu ki son zamanlarda dizüstü bilgisayarımı açınca attığım görseldeki gibi ArmourySwAgent.exe'si çalısır halde geliyor. Bu tam olarak nedir? Zararlı mıdır? Zararlıysa nasıl düzeltebilirim? Yardımlarınızı bekliyorum.

armory.png

Çözüm
Sorunu çözdüm. Görev yöneticisinde ASUS'un çeşitli güncellemelerini kontrol edip indiren bir exe'siymiş. Zararsız bir yazılım bunu devre dışı bırakınca sorun ortadan kalkıyor.
Moderatörden ricam çözümü kaldırması olacak çünkü sorun çözülmedi devam ediyor. İşe yaramadı.
Armoury Crate yazılımının bir şeyi sanırım. Bende de aynı cihaz var ama böyle bir sorun yaşamıyorum şu an.
Armoury Crate Uninstall Tool indirip kaldır programı sonra tekrar yükle.

Sorunu çözdüm. Görev yöneticisinde ASUS'un çeşitli güncellemelerini kontrol edip indiren bir exe'siymiş. Zararsız bir yazılım bunu devre dışı bırakınca sorun ortadan kalkıyor.
Moderatörden ricam çözümü kaldırması olacak çünkü sorun çözülmedi devam ediyor. İşe yaramadı.

Son düzenleme:
Çözüm
Armoury Crate yazılımının bir şeyi sanırım. Bende de aynı cihaz var ama böyle bir sorun yaşamıyorum şu an.
Armoury Crate Uninstall Tool indirip kaldır programı sonra tekrar yükle.
Sorun yaşamıyorum dedim ve sorun yaşadım :). Güncellemeyle böyle bir sıkıntı oluştu sanırım. Düzelir inşallah ilerde.

Sorun yaşamıyorum dedim ve sorun yaşadım :). Güncellemeyle böyle bir sıkıntı oluştu sanırım. Düzelir inşallah ileride.

Hocam bende çözdüm diye sevindim ama çözülmedi :D sorun devam ediyor. Dediginiz gibi güncellemeyle ilgili bir problem.

Geri
Yukarı