MSI Afterburner ayarları kendiliğinden değişiyor

ZerefDragneel

Hectopat
Makaleler
1
Yer
localhost
Selam. Direkt konuya geçeceğim. Çünkü Chrome bile kasıyor. Arkadaşlar GT 630 ekran kartıma eskiden overclock yapmıştım. Çok güzel, normal, stabildi. 20 30 FPS artışı yakalamıştım çoğu oyunda. Ama bugünlerde nedense sürekli değerler 405'e 324, 50'ye 135 olarak değişiyor. Sizce sebep nedir? Ayrıca sıcaklık değerleride 40 38'lerde performansın sağlam olması lazımken düşüyor. Ama şey dicem acaba yük altında olmadığı için mi? Diğcem ama Minecraft girsem bile 10 20 dakikada düşüyor. Ya da Chrome'da ama aşırı yük altındayken ör. Tomb Raider oynarken asla düşmüyor. 36 40'larda benim değerler 32 33'lerde 405 324 değerleri 28'lerdeyken 50 135 oluyor.

Son düzenleme:
Aynı sorunu ben de GPU Tweak II de yaşıyorum O.C. ayarlarımdan stok hızlarına düşüyor. Hatta Memory Clock aynı dururken GPU clock düşüyor sadece. Sizin kartla benim kart arasındaki farka da baktım şunu buldum internette
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
. Sizin kart benimkinden 1 tık daha iyiymiş. 😁 Voltajı yetmiyor olabilir sebebi çünkü ben voltajını arttıramamıştım ve ısı değerleri yükselince otomatik düşürüyor da olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı