Armut koltuk alınır mı?

unwanted

Picopat
Daha fazla  
Kullananlar var mı nasıl memnun mu? Şu an taht koltuğu gibi semsert bir şey kullanıyorum. Sırtımda kötü ağrılar yapıyor. Sürekli bilgisayar başındayım rahat ve konfor iyi olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullananlar var mı nasıl memnun mu? Şu an taht koltuğu gibi semsert bir şey kullanıyorum. Sırtımda kötü ağrılar yapıyor. Sürekli bilgisayar başındayım rahat ve konfor iyi olur mu?

Armut koltukta oturarak bilgisayara nasıl ulaşacaksınız hocam? Dizüstü değilse tabii. Benim tercihim ofis sandalyeleri oluyor onlardan alın. Maksimum 1500 2000 zaten.

Herkes çok seviyor bu koltukları ben ise nefret ediyorum ayrıca armut koltukla dizüstü bile olsa nasıl kullanacaksınız hocam?

Armut koltukla beraber daha çok kötü olur sırtını yaslayacak bir şey bulamazsınız ve kamburluk vs. olur bu nedenleeeee oyuncu koltukları bence biçilmiş kaftan

Yeni konular

Geri
Yukarı