Art domain almak mantıklı mı?

bytycoon

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Art Director
Merhaba arkadaşlar,

Freelance olarak grafik tasarım sektöründe aktif olarak çalışmaktayım ve artık portfolyomu sergileyecek bir web sitesi kurmak istiyorum. Yalnız istediğim alan adının .com ve .net gibi uzantıları dolu maalesef ama farklı ve akılda kalıcı olacağını düşünerek .art almam mantıklı olur mu?

Merhaba arkadaşlar,

Freelance olarak grafik tasarım sektöründe aktif olarak çalışmaktayım ve artık portfolyomu sergileyecek bir web sitesi kurmak istiyorum. Yalnız istediğim alan adının .com ve .net gibi uzantıları dolu maalesef ama farklı ve akılda kalıcı olacağını düşünerek .art almam mantıklı olur mu?
Fiyatının uygun olduğunu düşünüyorsanız profesyonel gözükür bence.

Merhaba arkadaşlar,

Fiyatı hakkında hiç bir fikrim yok ama gayet güzel gözüküyor.

.art yerine .me alabilirsiniz. Art uzantisina gore daha pahali olabilir ama portfoy sitesinin .art ile guzel gidecegini sanmiyorum, daha cok ressam gibi kisilere hitap ediyor gibi duruyor. Me uzantisi en azindan kisisel site/portfoy havasi veriyor.

.art yerine .me alabilirsiniz. Art uzantisina gore daha pahali olabilir ama portfoy sitesinin .art ile guzel gidecegini sanmiyorum, daha cok ressam gibi kisilere hitap ediyor gibi duruyor. Me uzantisi en azindan kisisel site/portfoy havasi veriyor
Evet bende tam da bu yüzden kararsız kalıyorum :)

Yeni konular

Geri
Yukarı