Artan PC Bileşen Fiyatları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yine konu döndü dolaştı siyasete geldi. Nerede bu moderatörler.
Ayrıca şuan alabiliyorsanız alın. Beklerseniz daha da artacak çünkü. R5 2400G'nin fiyatı 1 ayda 100TL civarında yükseldi.
PC bileşenlerinin fiyatı burçlar gibi doğal sebepler yüzünden değişmiyor, siyaset yüzünden artıyor ya da azalıyor. PC Bileşenlerinin fiyatı artıyor, sebebi ise siyasette ki başarısızlıklar, ne diyelim yani ? MSI ya da Intel kafasına göre mi değer biçiyor ürünlerine ? Sebebi malum.

Yine konu döndü dolaştı siyasete geldi. Nerede bu moderatörler.
Ayrıca şuan alabiliyorsanız alın. Beklerseniz daha da artacak çünkü. R5 2400G'nin fiyatı 1 ayda 100TL civarında yükseldi.
Konuyu tartışmak için bu konuyu açtım zaten. Beğenmiyorsan raporlayıp gidebilirsin bu seni ilgilendirmez. Ayrıca ''şuan'' değil ''şu an'' diye yazılır. Bizim siyasetimize karışacağına Türkçene dikkat et.

Konuyu tartışmak için bu konuyu açtım zaten. Beğenmiyorsan raporlayıp gidebilirsin bu seni ilgilendirmez. Ayrıca ''şuan'' değil ''şu an'' diye yazılır. Bizim siyasetimize karışacağına Türkçene dikkat et.
Öncelikle sizin bu karakterde biri olduğunuzu bilseydim sizi savunmak için öyle bir şey yazmazdım. Öncelikle yazım hatası yaptığım iletiyi alıntılayarak uyarı alacaksınız. Ardından sizi siyaset yapmanın yasak olduğu forumda siyaset yaptığınız için raporlayacağım. Umarım moderatörler işlerini yaparlar ve sizi süreli banlarlar. Aynı şekilde ben de sadece yazım yanlışı yaptığım için uyarı alacağım fakat "şu an" gidip düzelteceğim. Siz de uyarınız ile kalacaksınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı