Artçı koltuğu kapatma

Ynka

Hectopat
Arkadaşlar böyle bir plastik parça var adını bilmediğim için bulamadım internette CBR250R için bunu nereden temin edebilirim? Artık bıktım arkama birilerini almaktan.

Siz ehliyet aldınız mı? Ehliyetsiz birinin ekipmansız artçı alması çok vahim kazalara yol açabilir. Bugün bir benzerini kırmızı ışıkta geçen yayaya çarpmamak için tramvay yoluna doğru hamle yapan birinde gördük. Çok korkunç bir kazaydı. Siz de ekipmansız yolcu almayacağınızı söyleyebilirsiniz.

CBR 250 uyumlu mono kapak bulmak biraz zor, genelde daha yüksek cc'li motosikletler mono kapak kullanmayı tercih ediyor.

Siz ehliyet aldınız mı? Ehliyetsiz birinin ekipmansız artçı alması çok vahim kazalara yol açabilir. Bugün bir benzerini kırmızı ışıkta geçen yayaya çarpmamak için tramvay yoluna doğru hamle yapan birinde gördük. Çok korkunç bir kazaydı. Siz de ekipmansız yolcu almayacağınızı söyleyebilirsiniz.

CBR 250 uyumlu mono kapak bulmak biraz zor, genelde daha yüksek CC'li motosikletler mono kapak kullanmayı tercih ediyor.

Ehliyetimi almadım insanlara anlatamıyorum bunu işte defelarca dedim başınıza iş gelse sorumlusu benim diye ama ısrarla biniyorlar.

Geri
Yukarı