Artemis 6650 XT Hazır sistem alınır mı?

akiann

Femtopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
AMD kartlarda donma oluyor falan işi bilmeyen kişilerin saçmalıkları ama attığınız sistem alınmaz çünkü o sistemin ederi 17-18k'dır maksimum. Attığımı alın işlemciyi R5 5600 yapın RAM'ı ise -4₺ fark ile XPG yapın.

İyi günler, hazır sistem alıyorum ama tam olarak emin değilim almakta çünkü PC'si olan bir çok kişiye sorduğum vakit alacağım hazır sistem kötüymüş "AMD kartlarda yanma donma sorunları çok oluyor" dediler ve bende PC'ler hakkında fazla bilgim yok. Sizce almaya değer mi?

Artemis 6650 XT | AMD Ryzen 5 3600 | 16 GB DDR4 | Powercolor RX 6650 XT 8 GB | 512 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com
Aslında işlemci r5 5600 olursa alınabilirdi

İyi günler, hazır sistem alıyorum ama tam olarak emin değilim almakta çünkü PC'si olan bir çok kişiye sorduğum vakit alacağım hazır sistem kötüymüş "AMD kartlarda yanma donma sorunları çok oluyor" dediler ve bende PC'ler hakkında fazla bilgim yok. Sizce almaya değer mi?

Artemis 6650 XT | AMD Ryzen 5 3600 | 16 GB DDR4 | Powercolor RX 6650 XT 8 GB | 512 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com
Attığın sistem alınmaz kardeşim, AMD 'de donma yanma sorunu yok , eskiden RX 500 ve RX 5000 serisinde ısınma ve wattman vardı okadar, birde yanılmıyorsam 7900 XT/XTX crash yiyormuş forumda bir sürü konusunu açan gordum.

O paraya 3600 işlemcili kasa alınmaz hocam. En azından 5000 serisi işlemcili ve RTX 4000 veyahut RX 7000 serisi ekran kartı bulunan bir kasa baksanız iyi olur bence.

Yok aslında alınabilirdi. rtx 4060 pekde iyi değil 4000 serisine kıyasla ve rx 6650xt ile arasında 15 20 fps fark var fiyatta da 2000 3000 oynuyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Izledim bu video 5 aylik biraz eski 1 aylik bu videoda var
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ama RTX 4000 kartlı sistemler ile RX 7000 kartlı sistemler arasında çok fazla fiyat farkı var RTX 4000 serisi gereksiz pahalı ve aradaki performans farkı da çok fazla değil sizin yerinizde olsam RX 7000 serisi kartlı bir sistem bakardım.

Geri
Yukarı