Artemis Gold vs TechnoEpic

Devrim21

Centipat
Daha fazla  

Pek anlamıyorum arkadaşlarımın tavsiyesi ile iki sistem buldum. Hangisini almalıyım?
Oynadığım oyunlar
Valorant
Warzone.
Apex Legends.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pek anlamıyorum sadece kasaya 20.000 TL bütçem var önerdiğiniz sistem varsa ya da toplama size zahmet yardımcı olur musunuz?
Nvidia ekran kartı olsun derseniz bu alınabilir ama bence fiyatı pek uygun sayılmaz:

AMD olabilir derseniz, özelleştirme bölümünden kasayı Thermaltake ile değiştirip bunu tercih edebilirsiniz:

NVIDIA ekran kartı olsun derseniz bu alınabilir ama bence fiyatı pek uygun sayılmaz:

AMD olabilir derseniz, özelleştirme bölümünden kasayı Thermaltake ile değiştirip bunu tercih edebilirsiniz:

NVIDIA olan sistemi beğendim ama değiştirmem gereken parçası var mı?

Hocam anakartı B450M K yapabilirseniz daha iyi olur. A serisi giriş seviye modeller.

İşlemciyi 5600 yapmayı da düşünüyorum gerekli mi?

Hocam anakartı B450M-K yapabilirseniz daha iyi olur. A serisi giriş seviye modeller.
Screenshot_2023-08-17-00-12-51-461_com.android.chrome.jpg

Hangisi?

Gigabyte olan yeterli.

İşlemciyi de R5 5600 yapabilirsiniz elbette ama o işlemciye stok soğutucu yetmiyor. Onu tercih edecekseniz bir de kule tipi soğutucu falan almak daha mantıklı.

Ayrıca bütçeyi aşma şansınız varsa bu PC çok daha iyi:

Bu sistem çok çok daha güzel fiyatına göre ama siteye güvenilir mi ilk defa gördüm bu siteyi.

Geri
Yukarı