Arteon R-Line incelemesi

Cla 45 varsa çok isterim incelemeni.
Uğur abide var. :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bana çoook uzak ama, sadece bilgileri fotoğrafları ondan alabilirim.
Uğur abi yan koltukta oturan.
Galerici gibi oldum iyice :)
Sorulan her araba her tanıdıktan çıkıyor.

Uğur abide var. :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bana çoook uzak ama, sadece bilgileri fotoğrafları ondan alabilirim.
Uğur abi yan koltukta oturan.
Galerici gibi oldum iyice :)
Sorulan her araba her tanıdıktan çıkıyor.
Bu araç bi başka be tr fiyatina göre bence en iyi gidenlerden biri.

Arteon güzelmiş. İlanda bu arada. DCC yani adaptif şasi kontrol var mı acaba ilan açıklamasında göremedim. Direksiyon Nano Vip Dizayn'da karbon kaplanmış, karbon kaplattıracaksam orada kapltırdım. Güzel işçilik yapıyorlar.Llumar Cam filmiylede 10 numara duruyor. Eibach iyi seçim. Kısacası en dolunun dolusu olmuş. Fiyatı maalesef ocak söndürür. Çok uçtu bu piyasa. Sadece bakıp kalıyorum. Alamıyorum. Ama muhteşem bir araç.
Biz 2020'nin sonunda ya da 3. Çeyreğinde Skoda Kodiaq 1.5 TSI alacaktık ama piyasa iyice uçtuğu için biz de kalakaldık. 12 yıldır bizde olan Corolla Verso 1.6 Elegant ile devam ediyoruz. Tek değişenli ve boyasız. Gözüme çirkin gelen kısmı bizim aracın ön tamponda sol alt sis farının altında çizik var bir de arka tamponda ama arkadaki daha küçük. Aldığımızda 24.200 km'de idi. Şu anda 141.200 civarı. Dediğim gibi kalakaldık ama dostumuz biz yalnız bırakmıyor. bi 5-6 yıl daha bizimle. Sadece iç döşemesinde sıkıntı var onları halletmeyi düşünüyoruz önümüzdeki sene. Ne kaldı ki 2021'e neredeyse 1 ay kadar. Durum düzelmez gibi. Etrafta hala piyasa düşecek,Yurtdışından araç ithal edilecek diyorlar. Artık bütün söylentilere kulak tıkadım. Çünkü İnancım kalmadı. Elimdekine sahip çıkmanın, gözüm gibi korumanın,değerini bilmenin önemini anladım. Biz utanacağımıza kader utansın. Diyecek sözüm kalmadı. Bu halime bile şükrediyorum, hamdediyorum.
Allah sonumuzu hayır eylesin

Son düzenleme:
Kodiaq D segment SUV, Tiguan C segment SUV. Tiguan'ın kardeşi Karoq. Kodiaq geniş bir ailesi varsa çok daha iyi bir tercih.

Motor ve çekişi de Tiguan'dan çok daha iyi.
Bir parantez açmak isterim: Tiguan, Kodiaq ve Tarraco MQB-A2, T-Roc, Karoq ve Ateca MQB-A1, T-Cross, Kamiq ve Arona MQB-A0 platformunu kullanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı