Artic Freezer 34 ve Sharkoon TG5 uyumu

Hayırlı olsun. N11'de 25 TL indirim kodum vardı size verecektim ama verilmiyormuş. Ben 315'ken 20 TL'lik kod ile almıştım. Aldığım magazanın stoğu bitmiş. :D

Hayırlı olsun. N11'de 25 TL indirim kodum vardı size verecektim ama verilmiyormuş. Ben 315'ken 20 TL'lik kod ile almıştım. Aldığım magazanın stoğu bitmiş. :D
Bende N11'den sistemi toplarken bazı parçaları satın aldıktan sonra, parçalar elime ulaştığında indirim kodlarını verdi. Şu an bir 25 TL kod daha bulunmakta ama alacak bir şeyim kalmadı indirim kodları geç verildiğinden ötürü. Şaka gibi. 😥

Son düzenleme:
Arkadaşlar bende bu cpu soğutucusunu kullanıyorum ancak arka fanı calışmıyor. Acaba sıcaklık artınca otomatik olarak mı devreye giriyor ? Yoksa benimkinde bir sorunmu var ?

Arkadaşlar bende bu cpu soğutucusunu kullanıyorum ancak arka fanı calışmıyor. Acaba sıcaklık artınca otomatik olarak mı devreye giriyor ? Yoksa benimkinde bir sorunmu var ?
Hayır aynı anda dönüyorlar. Fanların birleştiği kabloyu iyi taktınız mı? Eğer cevabınız evetse çalışmayan fanı direkt anakarta birleştirme yapmadan takın. Fanların ikisi de çalışıyorsa büyük ihtimal anakartınız fanlara gerekli enerjiyi sağlayamıyordur.

Hayır aynı anda dönüyorlar. Fanların birleştiği kabloyu iyi taktınız mı? Eğer cevabınız evetse çalışmayan fanı direkt anakarta birleştirme yapmadan takın. Fanların ikisi de çalışıyorsa büyük ihtimal anakartınız fanlara gerekli enerjiyi sağlayamıyordur.
Önce iki kabloyu birleştirip taktım arkadaki dönmedi. Sonra ayrı ayrı taktım yine dönmedi. Taktığım yerleri değistirdim yine dönmedi. Acaba üründemi sorun var yoksa anakart bu kadar fanı döndürmüyormudur ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı