Artic Freezer 34 ve Sharkoon TG5 uyumu

Önce iki kabloyu birleştirip taktım arkadaki dönmedi. Sonra ayrı ayrı taktım yine dönmedi. Taktığım yerleri değistirdim yine dönmedi. Acaba üründemi sorun var yoksa anakart bu kadar fanı döndürmüyormudur ?
Tek tek taktığınız halde dönmüyorsa fanda bir sorun var hocam. Fanın motoru bozuk olabilir ya da bağlantı kablosu temas etmiyodur. Benim bildiğim bu fanlar test edilip öyle kutulanıyor acaba montaj esnasında kabloyu biraz yıpratmış olabilir misiniz?

Arkadaşlar bende bu cpu soğutucusunu kullanıyorum ancak arka fanı calışmıyor. Acaba sıcaklık artınca otomatik olarak mı devreye giriyor ? Yoksa benimkinde bir sorunmu var ?
Bende öyle bir sorun yok, ikisi aynı anda ve çok iyi çalışıyor hocam. Kurulumu da şu videodaki gibi yapmıştım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Hüseyin42 Size de önerinizden dolayı teşekkür etmeyi unuttum. İşlemci hız aşırtmalı bir şekilde en fazla 74 dereceyi gördü Prime 95'da otuz dakika boyunca.
İyi günler diliyorum ve teşekkürlerimi iletiyorum hocam. 🙂

Son düzenleme:
Tek tek taktığınız halde dönmüyorsa fanda bir sorun var hocam. Fanın motoru bozuk olabilir ya da bağlantı kablosu temas etmiyodur. Benim bildiğim bu fanlar test edilip öyle kutulanıyor acaba montaj esnasında kabloyu biraz yıpratmış olabilir misiniz?
Kasanın arka fanını cpu sogutucunun arka fanına taktım onu da anakarta su an hepsı calısıyor. Tesekkur ederım yardımlarınız ıcın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı