Artics 9 vs 7 vs nova 7

Bütçe
4500 TL

ByBerlin

Hectopat
Daha fazla  
1674923540628.png

Geçen gün açtığım forumdan sonra biraz daha araştırma yaptım ve model olarak gözüme 2 tane takıldı.
Artics 9 4250 TL iken Artics 7 4000 TL arada 250 TL fark var çok bir şey değil.
Ama özellik konusunda Artics 7 birçok konuda 9'a göre daha iyi olmasına rağmen bir alt segmenti olmasının sebebini tam anlayamadım.
---------------
Asıl konuya dönecek olursam.
Bu özellikler kapsamında öneriniz bu üç modelden hangisi olur?

Artics serisi 2016'da çıkmış seri.
Bir de Artics Nova serisi var. O da geçen yaz piyasaya çıktı. Yeni bir ürün yani.
Muhtemelen Artics Nova 7 modeline bakıyorsunuz Artics 7 yerine.

Nova serisi daha güncel olduğu için Nova 7 eski artics 9'dan daha kaliteli.

Artics serisi 2016'da çıkmış seri.
Bir de Artics nova serisi var. O da geçen yaz piyasaya çıktı. Yeni bir ürün yani.
Muhtemelen Artics nova 7 modeline bakıyorsunuz Artics 7 yerine.

Nova serisi daha güncel olduğu için nova 7 eski Artics 9'dan daha kaliteli.

Arctis 9 2019 da çıkmadı mı?
Nova 7 A9'dan daha iyi diyorsun sanırım, kararsız kaldım.

Arctis'in mikrofonları genel olarak çok kaliteli değil. Arctis 1 Wireless kullanıyorum, eski kulaklığım Trust Blizz'di onun bile mikrofonu daha kaliteliydi.

Arctis'in mikrofonları genel olarak çok kaliteli değil. Arctis 1 Wireless kullanıyorum, eski kulaklığım Trust Blizz'di onun bile mikrofonu daha kaliteliydi.

Aslında şu sıralar arkadaşlarla tartışıyorum çoğunluk 9 alma çok pahalı gibi söylemlerde bulunuyor şimdi 1 Wireless mı alsam diye düşünmeye başladım, ne kadardır kullanıyorsunuz ve deneyimleriniz neler?

Aslında şu sıralar arkadaşlarla tartışıyorum çoğunluk 9 alma çok pahalı gibi söylemlerde bulunuyor şimdi 1 Wireless mı alsam diye düşünmeye başladım, ne kadardır kullanıyorsunuz ve deneyimleriniz neler?
4 haftadır kullanıyorum.
Üst kısımdaki deri aşınıyor ve yırtılıyor. Foto ekleyim sizler için.
1675016862812.png

Engine uygulamasıyla baya kullanışlı oluyor oyun için.
Daha önce kablosuz bilgisayar kulaklığı kullanmadığım için benim için çok rahat oldu diyebilirim. Discord'da arkadaşlarla sohbet ederken yemek yapabiliyorum falan.
Şarjı aralıksız kullanımda 24 saate yakın gidiyor. (İkinci el aldım, garantisi bitmiş.)
Yalnız eksileri de var, şarj girişi çok hassas. Ben kırdım bir kere yanlışlıkla.
Ek olarak telefonuma kablosuz bağlarken bazen sorun yaşıyorum, bazen ise çok kolay bir şekilde bağlayabiliyorum.

Amazon'dan Arctis 9 alabilirsin ben aldım mikrofon hariç memnunum.

Merhaba ben Arctis 9 almayı düşünüyorum Arctis 9'la herhangi bir sorun yaşadınız mı ve herkesin bahsettiği kadar güzel mi? Bir de sesler kesiliyor mu? Şarjı ne kadar dayanabiliyor belli bir süreden sonra şarj dayandığı saatler düşüyor mu? Ayrıca kulaklık için bir cihaz almam gerekiyor mu yoksa kulaklığın yanında geliyor mu? Biraz fazla soru sorduğumun farkındayım ama bu ürünü taksitle alacağımdan biraz korkuyorum neyse şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Arctis Nova 7 alın. Arctis 7'den de Arctis 9'dan da daha iyi bir model.
Bu arada Arctis 9 modeli 15 Eylül 2020'de
Arctis 7 2019 modeli 2019'da
Arctis Nova 7 modeli Ağustos 2022'de piyasaya sürüldü.
Arctis Nova 7 en yeni model, en güncel ses teknolojilerini barındıran ve neredeyse her anlamda diğer 2 modelden üstün bir model. Bütçe varsa Nova 7'yi tercih edin.

Geri
Yukarı