Artics 9 vs 7 vs nova 7

Bütçe
4500 TL
Arctis Nova 7 alın. Arctis 7'den de Arctis 9'dan da daha iyi bir model.
Bu arada Arctis 9 modeli 15 Eylül 2020'de.
Arctis 7 2019 modeli 2019'da.
Arctis Nova 7 modeli Ağustos 2022'de piyasaya sürüldü.
Arctis Nova 7 en yeni model, en güncel ses teknolojilerini barındıran ve neredeyse her anlamda diğer 2 modelden üstün bir model. Bütçe varsa Nova 7'yi tercih edin.

Nova 7 Type-C kullanıyor bilgisayara nasıl bağlayabilirim ayrıca bilgisayarım Bluetooth desteklemiyor ama belki de 100 TL'ye bir Bluetooth USB alırsam olabilir ama Bluetooth daha sıkıntılı oluyor diye biliyorum ayrıca Type-C için USB dönüştürücü alırsam herhangi bir performans kaybı olur mu?

Nova serisinin deri kısımlarının sokulacağını düşündüğüm için ben Arctis 7+ tercih ettim 9 da kullandım Bluetooth ihtiyacınız yoksa 7+'ın şarjı daha uzun süre dayandığı için bence 7+ 9'dan daha iyi.

Nova 7 Type-C kullanıyor bilgisayara nasıl bağlayabilirim ayrıca bilgisayarım Bluetooth desteklemiyor ama belki de 100 TL'ye bir Bluetooth USB alırsam olabilir ama Bluetooth daha sıkıntılı oluyor diye biliyorum ayrıca Type-C için USB dönüştürücü alırsam herhangi bir performans kaybı olur mu?
Steelseries ürünlerinde Type-C kullanan modellerin içinde USB dönüştürücü çıkıyor. PC'de bluetooth ile kullanmayın. Oyunlarda gecikmeyi hissedersiniz.

Nova 7 2.4 GHz Wireless ile çalışıyor Bluetooth ile değil nova 7'nin yanında gelen USB dongle ile bağlıyorsunuz. USB girişiniz var ise bağlayabilirsiniz.

Nova serisinin deri kısımlarının sokulacağını düşündüğüm için ben Arctis 7+ tercih ettim 9 da kullandım Bluetooth ihtiyacınız yoksa 7+'ın şarjı daha uzun süre dayandığı için bence 7+ 9'dan daha iyi.

Güzel fikir ama şu an Arctis 7+ stoku yok ve 7000 TL olarak gördüm Arctis 9 kullandıysanız kısaca kulaklık hakkında yorum yapar mısınız veya kulaklıkla herhangi bir sorun yaşadınız mı?

Nova 7 deri değil kumaş kullanıyor. Arctis serisinde de Arctis Nova serisinde de deri kullanan modeller Pro modeller oluyor.

Arctis nova 7 alın. Arctis 7'den de Arctis 9'dan da daha iyi bir model.
Bu arada Arctis 9 modeli 15 Eylül 2020'de.
Arctis 7 2019 modeli 2019'da.
Arctis nova 7 modeli Ağustos 2022'de piyasaya sürüldü.
Arctis nova 7 en yeni model, en güncel ses teknolojilerini barındıran ve neredeyse her anlamda diğer 2 modelden üstün bir model. Bütçe varsa nova 7'yi tercih edin.

Diğer sitelerde 4500 TL gibi bir fiyatken Amazon'da 3300 TL gibi bir fiyatla aldım.

Merhaba ben Arctis 9 almayı düşünüyorum Arctis 9'la herhangi bir sorun yaşadınız mı ve herkesin bahsettiği kadar güzel mi? Bir de sesler kesiliyor mu? Şarjı ne kadar dayanabiliyor belli bir süreden sonra şarj dayandığı saatler düşüyor mu? Ayrıca kulaklık için bir cihaz almam gerekiyor mu yoksa kulaklığın yanında geliyor mu? Biraz fazla soru sorduğumun farkındayım ama bu ürünü taksitle alacağımdan biraz korkuyorum neyse şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum başımı hiç ağrıtmadı gayet iyi oturuyor genellikle 2 günde bir şarj ediyorum. Kulaklıkta Bluetooth bağlantısı ve yanında bir cihaz daha geliyor Wireless için kasanıza takıyorsunuz kulaklığı çalıştırıyorsunuz gayet basit. Sesi size yeterli gelmeyebilir ama yazılımıyla düzeltebilirsiniz genel olarak memnunum alacaksanız Amazon'dan almanızı tavsiye ederim. Çok Discord takılan birisiyseniz almanızı tavsiye etmem mikrofonu kötü.

Yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum başımı hiç ağrıtmadı gayet iyi oturuyor genellikle 2 günde bir şarj ediyorum. Kulaklıkta Bluetooth bağlantısı ve yanında bir cihaz daha geliyor Wireless için kasanıza takıyorsunuz kulaklığı çalıştırıyorsunuz gayet basit. Sesi size yeterli gelmeyebilir ama yazılımıyla düzeltebilirsiniz genel olarak memnunum alacaksanız Amazon'dan almanızı tavsiye ederim. Çok Discord takılan birisiyseniz almanızı tavsiye etmem mikrofonu kötü.

Hocam kulaklıkla ilgili teknik sorunlar yaşıyorum.
Beric.#0062
Discord'a çekip rahat rahat yardımınızı alsam sorun olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı