Artics Freezer 34E-sports alınır mı?

Dyvanx

Hectopat
Herkese merhaba, ben direk konuya gireyim. Bu soğutucuyu çok fazla öneriyorlardı ama bütçem yetmiyordu, outleti 349 TL'ye düşmüş bütçemi biraz daha zorlarsam alabilirim sizce bu fiyata değer mi? Bu site güvenilir mi bir de? Ve outletle normal farkı nedir? Daha iyi bir öneriniz varsa:
İşlemcim: AMD Ryzen 5 3600 (daha almadım ama %80 alacağım)
Bütçem: 250TL ama çok iyi bir öneri varsa esnetebilirim.
İkinci el ( az kullanılmış) olabilir.
3D render yapıyorum, genelde hikayeli oyun oynuyorum. (Ama rekabetçide oynarım az da olsa.) overclock yapma gibi bir planım yok yapsamda az yaparım zaten. Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.😄

Herkese merhaba, ben direk konuya gireyim. Bu soğutucuyu çok fazla öneriyorlardı ama bütçem yetmiyordu, outleti 349 TL'ye düşmüş bütçemi biraz daha zorlarsam alabilirim sizce bu fiyata değer mi? Bu site güvenilir mi bir de? Ve outletle normal farkı nedir? Daha iyi bir öneriniz varsa:
İşlemcim: AMD Ryzen 5 3600 (daha almadım ama %80 alacağım)
Bütçem: 250TL ama çok iyi bir öneri varsa esnetebilirim.
İkinci el ( az kullanılmış) olabilir.
3D render yapıyorum, genelde hikayeli oyun oynuyorum. (Ama rekabetçide oynarım az da olsa.) overclock yapma gibi bir planım yok yapsamda az yaparım zaten. Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.😄
Bu modeli düşünüyorsanız sıfırı 392 TL burada.

Çok teşekkürler. Ama dediğim gibi bütçem biraz kısıtlı da daha uygun fiyatlı bir öneriniz var mı acaba? Varsa benimle de paylaşırsanız çok sevinirim.😉😁

Çok teşekkürler. Ama dediğim gibi bütçem biraz kısıtlı da daha uygun fiyatlı bir öneriniz var mı acaba? Varsa benimle de paylaşırsanız çok sevinirim.😉😁
Ben de aradım sizin gibi birkaç gündür. Düşük bütçede Dark ve Snowman markalarının adı geçiyor her yerde.

Soğutucu alırken kasa derinliği, anakartın boyutu gibi etkenler önemli. Keza soğutucuların boyutu değişiyor.

Sizden önce ben alacaktım fakat kusurlu ürün olduğunu fark ettim. Şu soğutucuyu 300 küsür TL'den satılırken almadığıma pişmanım.

Hatırlatmak isterim almışken çift fanlı modeli almak en hesaplısı. O fanların her birinin değeri 120 TL civarında ve 10 yıl garantililer. Aslında Arctic soğutucuları genel olarak rakiplerinden ayıran bir nokta fanların kalitesi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı