Arctic Freezer 34E-sports Duo alınır mı?

befe

Hectopat
Arkadaşlar işlemcim oyunlarda Boost açıkken (4.1GHz) 68-75 derece arası oluyor ve ben de Boost kapatıp oynuyorum (3.6 GHz) Max 56 derece oluyor. Ben de Arctic Freezer 34E-sports Duo almak istiyorum Boost hâlinde oynamak için. Anakartım ASUS B450M Dragon bulk işlemcim de Ryzen 5 3500X. Corsair SPEC-05 kasam (midi Tower) var bu yüzden işlemci soğutucu sığar mı diye endişeliyim. Ne dersiniz uygun olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar işlemcim oyunlarda Boost açıkken (4.1GHz) 68-75 derece arası oluyor ve ben de Boost kapatıp oynuyorum (3.6 GHz) Max 56 derece oluyor. Ben de Arctic Freezer 34E-sports Duo almak istiyorum Boost hâlinde oynamak için. Anakartım ASUS B450M Dragon bulk işlemcim de Ryzen 5 3500X. Corsair SPEC-05 kasam (midi Tower) var bu yüzden işlemci soğutucu sığar mı diye endişeliyim. Ne dersiniz uygun olur mu?
Alınır alınmasına da satan yer var mı ki ?

Bir de dendiği gibi sıcaklıklarda sorun yok. Yükte 75 derece fazla değil.

Sıcaklıklarınız CPB açıkken bile iyi durumda.
Ayrıca bu soğutucu hiçbir yerde kalmadı, pandemiden önce 350 lira olan soğutucuyu 500 liraya aldılar.

Bence biraz daha para biriktirip 50 TR alın hem stok soğutucunuz iyi iş çıkarıyor 68-75 derece stok fana göre çok iyi değerler. Arctic 50 TR alırsanız ömürlük alırsınız :). Hatalı bilgi verdim aşağıda doğrusu yazıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı