Artics Liquid Freezer II 360mm için kasa önerisi

Bütçe
10000₺ altı

badboy79tr

Decapat
Daha fazla  
14700 kf aldım. Soğutmak için Arctic Liquid Freezer II 280mm ARGB sıvı soğutucu aldım. Mevcut olan Cooler Master MB 511 kasama şığmadı. Üstelik 360mm sıvı soğutma istiyordum. Kasa desteklemediği için 280mm aldım. Üst ızgara ile anakart arasında en az 50mm olmalıymış. Arctic'in radyatörleri çok kalın. Kasa önerisi istiyorum. Sistem MSI ağırlıklı MSI kasa olursa daha iyi olur ama şart değil. Mid Tower olsun. Öyle devasa kasa istemem ama kasa içi yer sıkışıklığı mağduru olduğum için Full Tower olsa sanki daha iyi. Bilemiyorum. Kafam karışık. Bütçe kesinlikle 10.000₺ altı olsun. Güç kaynağına gerek yok. Ama kontrolcüsü olsun. Her taraf ARGB olunca anakartın üzerinde yer kalmıyor. Ya kısaca Arctic Liquid Freezer II 360mm ARGB rahat desteklesin. Anakarta değmesin. Anakart MSI Pro B660M-A. Yani mikro ATX mi oluyor? Ancak MOSFET'li kalın bir anakart. RAM'ler BIOSTAR DDR4 4 adet ARGB'li yani epey iri RAM'ler. Boyutları sormayın.

Teşekkürler. Kasa gerçekten çok iyi. Aldım. Kullanıyorum. Memnunum. Ama hala yerli incelemesi yok. Keşke ben çekseydim.

Memnun kalmanıza sevindim. Yapboz gibi istediğiniz şekle sokabiliyorsunuz. Keşke inceleme yapsaydınız dediğiniz gibi Türkiye de incelmesi maalesef ki yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı