Artık anime izlemeye korkuyorum

Ayrıca biz sana öneriyorduk dostum bırak anime önermeyi. Korkuyorsan izleme boşver. Bak ben Outlast'te altıma ettim yüzüne bakmadım bi daha.

Bazen ara vermek gerekir.Sürekli aynı şeyleri yapınca böyle olması normal.Bende uzun süredir anime izlemiyorum.Anime yerine oyun oynayıp manga okuyorum.Sana da tavsiyem manga okuyabilirsin(Vagabond,Berserk) ya da kafa dağıtmak için oyun oynayabilirsin.Biraz değişiklik,farklılık sana da iyi gelecektir.

Ben sadece Kaptan Tsubasa,Doreamon,Pokemon,Bakugan, izledim .Benim sosyal medyada gördüğüm animeler özellikle çizimleri( vampire benzeyen dişler,at kuyruklu insanlar) çok saçmaydı.Bi ara 90 ların polisiye temalı animesi vardı onu izliyecektim vaktim olmadı.Diyeceğim o ki gerçek gelmeyen hiçbir şey sizi duygularızla etkilememeli.Yaşınız kaç bilmiyorum ama genellikle 12-16 yaş aralığını çok etkiliyor.

Yapılan yorumlar çok güldürdü beni, psikolojik sorun olarak duran bir durumu yine çizgi film izleyerek çözmeye çalışmak ayrı komik duruyor.
Ne saçma yorumlar var, çocukça animasyon? xdxd
%90'ı öyle olunca genelleme yapmakta ne sorun var? xdxd

ÇIzgi film izlemekte sorun olan bir durum yok ancak izlenen içeriğin kalitesi ve barındırdığı ögeler çok önemli. Japon çizgi filmleri de genel olarak 10-15 yaş arası çocukların hormonlarını dürtecek içerikte olunca izlememek en mantıklısı

Hayatta olmayacak şeyleri çizgi dünyasında görüp sonra bu durumu sanki siz yaşamışcasına üzülmek veya sinirlenmek komik duran bir olay .

Şu an bir animeye başlamaya korkuyorum cunku kötü sonla biteceğini hissediyorum.

Bu kötü sonla bitmiyor/bitmeyecek otur izle.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anime hakkında bir şey bilmeden kötü yorum yapanların yaşı maksimum 10 beyin olarak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…