Artık anime izlemeye korkuyorum

Selam. Konuyu tekrar gördüm ve bayağı güldüm herkesten özür diliyorum geçen yılki halim cidden otistikmiş anime izlemeye devam ama ciddili söylüyorum postunu çıkartmayın.( Animecilere hitaben) ben azalttım ve memnunum. Ancak animeye tamamen karşı çıkan ve kendini havalı sanan insanlarıda takmayın. Not: çimene dokunun

Evet 3 yıllık anime serüveninde belki de her gün anime izlemişimdir. Ancak artık çok garip duygular yaşıyorum. Çok fazla anime izleyip çok fazla kez çok fazla duygu hissettim. Başlarda klasik ecchi harem izleyip mutlu oluyordum. Ancak sonradan izleyecek anime kalmayinca romantizm ve diğer türlerede geçtim. Re. Zero'dan tut frankxx r sword arttan tut Death Note'a. Yüzlerce anıme izledim. Bazılarıni ilk bölümde bazılarını yarıda bazılarını son bölümlerde bıraktım. Ama bazıları tüm gecemi feda edecek kadar güzeldi. Ama tek bir sorun var. O da animelerin sonları. Çoğu anıme ya yarım kalıp 5 yılda anca yeni sezon çıkarıyor. Ya da serinin içine eden bir sonla bitiyor. Şu ana kadar bir romantizm animesinin mutlu sonla bittiğini görmedim tavşan kız disinda. O da bayağı aglatmisti ama neyse. Şu an bir animeye başlamaya korkuyorum cunku kötü sonla biteceğini hissediyorum. Su animeye başlayayım diyorum ve internette sad editlerini görüyorum. Abi yüzlerce kötü son yani beni ağlatan son hala zihnimin içinde ve beni yiyip bitiriyor. Ne yapacağımı bilemiyorum. İlk animem Tokyo ghoul en sevdiğim (güzellik olarak değil içimde bıraktığı his olarak) highschool Dxd ve sonu yüzünden her yapimcisina kufrettigim darling in the frankxx. Hepsi ayrı bir yere sahip ama bu canımı sıkıyor. Eğer şu an internette bir Zero two editi gorursem icim daralir ve bu çok yüksek ihtimal. Sadece o değil onun gibi yüzlerce anıme. Bir şeyler yazın ya da yüzümü güldürecek animeler önerim yalvarırım.

High school DxDden sonra bırakamıyorsun.

Geri
Yukarı