Artık anime izlemeye korkuyorum

Sorununuzu anlayabiliyorum. İzliyecek şeylerden animeyi uygun gördünüz ama sizi şuan mahvediyor. Belki de artık başka şeyler denemelisinizdir. Bazen bende hep sevdiğim şeylerde böyle sorunlar yaşadığımda başka şeylere yöneliyorum. Günümüz dizilerinden o kadar bıktım ki eski dizilere yöneldim (Deli Yürek). Sonra oyunlara ve yazılıma biraz daha ağırlık verdim ve şuan çok rahatım.

Dostum hiç asosyal olmadım ki nasıl anlayayım. Bu arada normal bir hayatın olduğu pek inandırıcı gelmedi. Sen şimdi yanında anime kızı da görüyorsundur.

LGS de 415 alarak en iyi 3. Anadolu'yu kazanmistim şu an hala eğitim görüyorum ve emin ol senden daha başarılı ve sosyal bir hayatım var arkadaşlarım ile buluşuyorum her türlü sosyal aktivitem var ayrica tarihi arastiriyorum ülkeyi daha iyi bir yer haline getirmek için arastirma yapıyorum.

Herkese teşekkür ederim anime düşmanı kitleyle kavga etmek bayağı sıkıcı ama iyi insanların var olmasi beni mutlu etti. Tavsiyelerinizi izleyeceğim biraz dramdan uzak dursam iyi olacak gibi.

Son düzenleme:
LGS de 415 alarak en iyi 3. Anadolu'yu kazanmistim şu an hala eğitim görüyorum ve emin ol senden daha başarılı ve sosyal bir hayatım var arkadaşlarım ile buluşuyorum her türlü sosyal aktivitem var ayrica tarihi arastiriyorum ülkeyi daha iyi bir yer haline getirmek için arastirma yapıyorum.

Herkese teşekkür ederim anime düşmanı kitleyle kavga etmek bayağı sıkıcı ama iyi insanların var olmasi beni mutlu etti. Tavsiyelerinizi izleyeceğim biraz dramdan uzak dursam iyi olacak gibi.

Bu cahil insanlar varken en iyisini yaparsın.

Manga okumaya başla en iyisi animelerdeki saçma fillerlardan,animasyon ve çizim hatalarından kurtulursun animesi olmıyan o kadar güzel mangalar varki Oyasami no punpun ve 20th century boys okumanı öneririm beğeneceğinin garantisini veririm.

Anime izlemedim yıllardır. (Pokemon ve Yu-Gi-Oh! da anime sayılıyordu sanırım onlar haricinde zaten izlemedim.)
Bence yoğun duygular veya drama içeren herhangi bir şeyden uzak durun. Sadece anime değil. Hassassınız anladığım kadarıyla.

Dostum hiç asosyal olmadım ki nasıl anlayayım. Bu arada normal bir hayatın olduğu pek inandırıcı gelmedi. Sen şimdi yanında anime kızı da görüyorsundur.
Burada zorbalık yapman yanlış o öyle mutluysa karışamazsın. Herkes de senin normallerine göre yaşayıp sıradan normal biri olmak zorunda değil ayrıca.

Dostum asosyalliği bir hakaret olarak algılayıp kendini savunmaya geçmene gerek yok bazı insanlar da böyledir öyle kabul etmek lazım. Bu arada sana tavsiyem komik animeler izleyebilirsin mesela one piece , gintama hem uzun hem de komik. veya daha kısa istersen saiki.

Son düzenleme:

Böyle demeniz bence de hoş değil. O zaman ana hobisi spor yapmak olan insanlar sağda solda bench, oyun oynamak olan insanlar da Geralt mı görüyor? Sıkça anime izleyen tiplerin bir kısmı cidden salak salak hareketler yapıyor herkes bunun farkında. Fakat gelip de sorununu anlatan birine sallamamalısınız bence.

Black Clover izle ama Dxd yi bitiremediysen bu türler sana pek uymuyordur o yüzden çerezlik another(gizem, gerilim), re Zero (psikolojik) izleyebilirsin.

Geri
Yukarı