Artık her şey nihayete varsın istiyorum

595914

Centipat
Şu an hem ön lisans okuyup hem çalışmaktayım boş bir işte. 2 yıllık PC programcılığı okuyorum 2. seneme geçeceğim. Artık yoruldum ve okuduğum bölüm üzerine iş bulup finansal ve zaman açısından özgürlüğümü elime almak istiyorum. Pişman olmaktan çok korkuyorum. Sırf gelecek kaygımdan dolayı ümit verdiğim insandan vazgeçtim, bir şey diyemeden. Gelecek çok zor... Yaptığım şeyi yüzünden kendime kızmıyorum sadece üzülüyorum. Şu zamana kadar 1 aylık ilişkim oldu sadece. Aşk, flört konularında çok tecrübeli değilim. 20 yaşındayım. 2. sene 5 aylık stajım olacak. 1 sene adamakıllı asılmalı mıyım sizce yazılıma? Kendimi 1 sene verirsem kalan yıllarımı kurtarma ihtimalim yüksek. Kesin mi bilmiyorum. Sıkıntı; ilişkim de olsun istiyorum ama şu aralar ona vereceğim vakit çok boş ve fazla. İleride yaşım geçince belki daha zor olmasından korkuyorum ilişki yapmanın. Yaşım geçince dediğim en fazla 23 vs. 23 ne dalga mı geçiyorsun diyeceksiniz deyin hatta moral vermeye çalışın. Kızlarla yine eskisine göre daha çok konuşurum biraz daha flörtözüm artık, ama yeterli değil gibi. Deneyip ilerletmem gerekiyor bu yanımı. Ama ihtiyacım olan şey bu değil. Çok uzun yazdım kusura bakmayın. İçim doldu bayağı, arafta kalmaktan. Öğrenmek istediğim bir diğer hususta bilgisayar mühendisliği okuyup üniversiteden sevgili yapan, daha sonra bölümü üzerine işe girip, sevgilisiyle evlenen var mı aranızda? Hepsini nasıl götürdünüz bir arada? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı