Artık izleyecek güzel anime bulamıyorum

uhraniers

Decapat
Daha fazla  
Galiba her türden en iyi animeleri bitirdim ve yeni animeye başlayınca sarmıyor artık beklentimi düşük tutuyorum ama ne izlersen izleyim kendimi şunun gibi değil, ya yerini tutmuyor gibi düşünceler içinde buluyorum ne yapmam gerek ayrıyeten buraya anime önerilerinizi yazın izlemediğim varsa izleyeceğim.

myanimelist var mı hocam? Eğer o kadar anime izlediyseniz bayağı bir vardır ki direkt olarak önerebilelim.

Ayrıca evet, dediklerinize ben de katılıyorum. Bir zamandan sonra bu sorunu her otaku yaşamaya başlıyor zaten :D. Eğer sadece anime izliyorsanız farklı türlere de göz atabilirsiniz. Manga, light / visual novellar gibi. Bu türlerin hepsinde gerçekten kaliteli bir çok seri var. Hatta bazı "masterpiece" sayılabilecek serilerin düzgün anime adaptasyonu bile yok. Her türü deneyerek eninde sonunda kendinize uygun bir seri bulabileceğinizi düşünüyorum. Yani en azından bana öyle olmuştu.

Kült diye adlandırılan (One Piece, Naruto, Bleach, JoJo, Gintama, HxH, Vinland Saga vs.vs.) yani çok sevilen seriler bittikten sonra anime izleme bitmeli bence. O kadar boş şeyler gördüm ki animelerin %5'i mükemmelse %95'i çok kötü. Normal dizilere ya da filmlere yönelebilirsiniz.

Geri
Yukarı