İlk defa anime izleyecek birisine öneri

Arkadaşlar 8. Bölümün sonuna yeni geldim. Şu ana kadar izlenimim güzel yönde. Fakat beğenmediğim birkaç kısım var onu sonradan okuyacak arkadaşlar için eklemek istiyorum. Her bölüm 25 dakika ve olaylar yavaş gelişiyor. Sanırım 3-4 bölümdür sadece bir kişi ile savaşıyorlar ve bu baymaya başladı. Başka bir kısım ise karakterlerin tepkileri bazen o kadar abartılı hazırlanmış ki sanki çizgi film izlermiş hissine kapıldım. İzlemeye devam ederim ama zaman öldürmek için izlermişim gibime geliyor. Belkide başlangıç kısmında olduğumdan dolayıdır.
Sevdiniz mi hocam ilerideki bölümleri?

Hayatımda hiç anime izlemedim. Geçen aylarda Netflix'te Death Note adlı bir filmi izledim ve ilgimi bayağı çekti. Bugün gene izlemek için araştırırken aslında anime asıllı bir film olduğunu gördüm. Şu zamana kadar bir defa bile anime izlememiş birisine öneriniz ne olurdu? Death Note animesi güzel mi?
Ben kimetsu no yaiba derdim hosa gitmezse death note. Veya cyberpunk edgerunners baslangica uygun ama pek japon animesi tarzinda degildir.

Maalesef hayır benlik bir şey değilmiş. Benim için fazla çocuksu kalıyor. Sanırım dizi ve filmler ile devam etmeliyim.

Hocam biraz ilerleseydiniz karnında kılıç kafasının yarısı gitmiş ve vücudunda magma yumruklarla delinmiş 100 lerce kılıç yarası almış ve 100 lerce mermi isabet etmiş bir adamın One pıece gerçek gidin ve bulun diye bağırdığını ve o kadar haşmetli biri olduğu için ayakta öldüğünü görecektiniz o zaman fikirleriniz büyük ihtimalle değişecekti kaçıncı bölümde bıraktınız izlemeyi?

Yeni konular

Geri
Yukarı