İlk defa anime izleyecek birisi için anime önerisi

FA5

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 11400H RTX 3050 16GB RAM
Herkese merhaba, izleyecek çok dizi veya film bulamadığım şu günlerde bir anime izlemek istiyorum animeler ile dalga geçen arkadaş çevrem sebebiyle hep animeye karşı bir ön yargım vardı ve animeden kaçındım ama bu sefer denemek istiyorum animeyle yeni tanışacak birisi için en iyi anime hangisidir şimdiden teşekkürler.

Herkese merhaba, izleyecek çok dizi veya film bulamadığım şu günlerde bir anime izlemek istiyorum animeler ile dalga geçen arkadaş çevrem sebebiyle hep animeye karşı bir ön yargım vardı ve animeden kaçındım ama bu sefer denemek istiyorum animeyle yeni tanışacak birisi için en iyi anime hangisidir şimdiden teşekkürler.

Demon Slayer

Naruto izlemenizi öneririm.
En güzel animelerden fakat filler(yanlış yazmış olabilirim) bölümleri atlayın.

Aksiyon veya romantik herhangi bir tarz olabilir birbirinin aynısı dizileri izlediğim şu dönemde seveceğime ve farklı geleceğine eminim.

The seven deadly sins ile başlayabilirsiniz. Çerezlik sıkmayan bir anime. Ben de ilk bu animeyle başlamıştım.

Aksiyon veya romantik herhangi bir tarz olabilir birbirinin aynısı dizileri izlediğim şu dönemde seveceğime ve farklı geleceğine eminim.

Ben sevmesem de seveni cok olan fmab ve Attack on Titan bakabilirsiniz.
Kendim her turden oneri yaparsam:
Danganronpa, oshi no KO, isekai smartphone, Black Summoner, tsukimichi, the hiddenndungeon only i can enter, re: Creators, nagatoro-san, otome Game isekai, chained soilder, synduality: Noir, how a realist Hero rebuild the kingdom, Death Note, solo leveling, armed girls machiavellism, tis time for torture princess, call of the night, classroom of the Elite, couple of cuckoos, mairimashita iruma-kun! ,Murenase! ,Love after world domination, isekai cheat majutsushi, is it wrong to try to pick up girls in a dungeon, the foolish angel dances with the devil, princess connect! Re: Drive, the genius prince's plan, jitsu wa watashi wa, the aristocrats otherworldly adventure, the yuzuki family's your sons, seiken gakuin no makentsukai, freezing, accel world, the world finest assasin isekai, kyuukyoku shinka Full dive RPG, oresuki, the kingdom of ruin, high school dxd(ilk animem), the strongest Sage with weakes crest, umaru-chan! Rakudai Kishi no cavarly, gokusen toshi asterisk, toradora, daha onerebilecegim cok anime var devam edersem sabaha kadar yazarim herhalde😁

Yeni konular

Geri
Yukarı