Artık Nintendo kullanmaya karar verdim

Sizin switch yokmu hocam ona rağmen konuya bayağı hakimsiniz
Oynamadığım oyun yok neredeyse bu hayatta ama hiç oyun konsolum olmadı ama olmasını çok isterim… :(

Ben Switchimi henüz sattım, alırken çok isteyerek aldım özelliklerinden dolayı ama oyunları hem beni çekmedi hem de port yapılmış oyunlar berbat çalıştıkları için zevk vermedi. Oynanış açısından evet Zelda, Bayonetta, Animal Crossing çok güzel ama bu oyunlar da tek bir konsola 7000tl+ vermek için sebep değil. Çokça grind yapmayı seviyorsanız ve geziyorsanız switch ve oyunları tabii size uygun olacaktır.

Alınca memnun olacağını düşünüyorum 1 yıldır neredeyse kullanıyorum bazen oyun fiyatları sinirimi bozuyor fakat artık her konsolda benzer fiyatları görmeye başladık.

Ben Switch'imi henüz sattım, alırken çok isteyerek aldım özelliklerinden dolayı ama oyunları hem beni çekmedi hem de port yapılmış oyunlar berbat çalıştıkları için zevk vermedi. Oynanış açısından evet Zelda, bayonetta, animal crossing çok güzel ama bu oyunlar da tek bir konsola 7000TL+ vermek için sebep değil. Çokça grind yapmayı seviyorsanız ve geziyorsanız Switch ve oyunları tabii size uygun olacaktır.

Son zamanlarda çok yorgunum okuldan gelince filan oyuna çok vakit bulamıyorum o yüzden ilgimi çekti PS5 alacak para yok diye Switch OLED en iyi alternatif hem indie hem özel oyunlar hem de taşınabilirlik açısından.

Alınca memnun olacağını düşünüyorum 1 yıldır neredeyse kullanıyorum bazen oyun fiyatları sinirimi bozuyor fakat artık her konsolda benzer fiyatları görmeye başladık.
Evet hocam yeni oyunlar 1000-1500 TL en azından switch özel oyunlar çok kaliteli

Yeni konular

Geri
Yukarı