Artık oyunlardan zevk alamıyorum

• Konuyu başlatan Dzan
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 1B
Davetin beni çok mutlu etti, teşekkür ederim. Fakat Warzone 2 ilgimi çekmedi.
Benim de ilgimi çekmiyordu, warzone 1 indirip sadece 1 oyun girdikten sonra 150 gb oyunu silmiştim. Yavaş battle royale oyunlarını sevmesem de geçenlerde arkadaş zorla indirtti, squad girip aşırı keyif alıyoruz. Denemeni tavsiye ederim.

31 yaşında, meslek sahibi ve oyunlardan kopamamış biri olarak son 4-5 yıldır istisnai oyunlar dışında ben de zevk alamıyorum. Bir hevesle oyun satın alıp bir kaç saat oynayıp sonra sıkılıyorum. En son oynayıp yarım bıraktığım oyunlar Valhalla ve Cyberpunk oldu. Şu an Horizon Zero Down oynuyorum ve uzun zaman sonra ilk defa bu kadar uzun oynadığım bir oyun oldu (25 saati devirdim oyunda). Sonrasında Dying Light 2 Stay Human ve God Of War (2018) oyunu deneyeceğim. Onlar da sarmazsa RDR2'yi oynamayı deneyeceğim.​

Benim de ilgimi çekmiyordu, warzone 1 indirip sadece 1 oyun girdikten sonra 150 gb oyunu silmiştim. Yavaş battle royale oyunlarını sevmesem de geçenlerde arkadaş zorla indirtti, squad girip aşırı keyif alıyoruz. Denemeni tavsiye ederim.

Ben aslında yavaş battle royale oyunlarından hoşlanırım, uzun süren loot ve keşif aşamalarından hoşlanırım fakat P2W olması dolayısıyla ilgimi çekmedi.

Hocam P2W'lik bir durum yok Warzone'da sadece yeni başlayan oyuncular eklentisiz silahla başlıyor. 4-5 saatde ortalama bir silahsa max seviyeye çıkarırsın zaten.

Aynı şeyi yaklaşık 4 senedir ben de yaşıyorum. Arada fırsatım olursa müzik eşliğinde FH5 girip 1 saat takılıyorum.
Bunu tetikleyen şey bir yönden yaşantı şeklimiz diye düşünüyorum. Pratik içerik tüketmeye alıştık oyun oynamak yerine telefonda şuna bakim hemen gibi bir dürtü var. Diğer yandan oyun çeşitliliği aşırı arttı bu da ister istemez ona bakayım şuna da bakayım derken aslında o oyunu elde etme sürecinde sıkılıp gidiyoruz zaten.

Geri
Yukarı