Artık oyunlardan zevk alamıyorum

• Konuyu başlatan Dzan
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 1B

Dzan

Picopat
Herkese merhaba Technopat okurları;

Bu konuya yaşı ilerlemiş okurların cevap yazmasını istiyorum zira beni sadece onlar anlayabilir.

Hevesle sistem topladım ve istediğim oyunları satın aldım fakat gerçekten zorla oynadım, bilgisayarın başından kalkmamak için kendimi zor tuttum. Farklı türlerde oyunları denedim yine sıkıldım. Nostalji oyunları denedim fakat sonuç hep aynı. Oyun oynamak istemiyorum galiba. Aranızda bu tarz tiksinme-soğuma yaşayan okurlar varsa yardımcı olursa sevinirim.

Herkese merhaba, Technopat okurları;

Bu konuya yaşı ilerlemiş okurların cevap yazmasını istiyorum zira beni sadece onlar anlayabilir.

Hevesle sistem topladım ve istediğim oyunları satın aldım fakat gerçekten zorla oynadım, bilgisayarın başından kalkmamak için kendimi zor tuttum. Farklı türlerde oyunları denedim yine sıkıldım. Nostalji oyunları denedim fakat sonuç hep aynı. Oyun oynamak istemiyorum galiba. Aranızda bu tarz tiksinme-soğuma yaşayan okurlar varsa yardımcı olursa sevinirim.

Oyun laptopu almadan once oynayacagim oyunlarin siniri yok diyordum ama aldiktan sonra vizelerden finallerden hayatin stresiydi filan derken tadim kacti ne oyun oynayasim geliyor ne de zamanim var.

Herkese merhaba Technopat okurları;

27 yaşına geldim. Önceden kötü sistemlerle grafik ayarlarını minimuma indirip piksel piksel oynadığım oyunlardan ne zevk alırdım. Büyüdüm işe güce girdim, güçlü sistem topladım yetmedi sıkıldım sistemden oyun laptopuna falan geçtim ama bende sizin gibi eski zevki alamıyorum. Tamamen soğudum artık oyun oynayasım gelmiyor diyemem.

Nacizane tavsiyem oyun arkadaşları bulmanızdır. Bu şekilde daha çok eğlenebilirsiniz. Ben de solo oyuncuydum eskiden fakat şimdi birileri olunca ancak keyif alabiliyorum. Bir de size hitap eden bir oyuna denk gelirseniz yine eğlenebilirsiniz, demek ki şu an piyasadaki oyunlar sizi çok açmadı. Belli olmaz her yıl birkaç tane popüler oyun çıkıyor, birine kapılıp eski keyfi alabilirsiniz.

Sanırım büyüdük, oynadığınız oyunlar nelerdir?

Galiba olgunlaştım 24 yaşında, Önce çok heves ettiğim Fallout4'ü aldım. Bir saat içinde baydı. Warband severdim, kurdum 2 saat sonra kapattım. Heyecanlı olsun saf FPS deneyimi olsun diye Farcry denedim yine aynı. Fallout için gerçekten çok hevesliydim ama nasıl soğuduğumu bile anlayamadım.

27 yaşına geldim. Önceden kötü sistemlerle grafik ayarlarını minimuma indirip piksel piksel oynadığım oyunlardan ne zevk alırdım. Büyüdüm işe güce girdim, güçlü sistem topladım yetmedi sıkıldım sistemden oyun laptopuna falan geçtim ama bende sizin gibi eski zevki alamıyorum. Tamamen soğudum artık oyun oynayasım gelmiyor diyemem.

Nacizane tavsiyem oyun arkadaşları bulmanızdır. Bu şekilde daha çok eğlenebilirsiniz. Ben de solo oyuncuydum eskiden fakat şimdi birileri olunca ancak keyif alabiliyorum. Bir de size hitap eden bir oyuna denk gelirseniz yine eğlenebilirsiniz, demek ki şu an piyasadaki oyunlar sizi çok açmadı. Belli olmaz her yıl birkaç tane popüler oyun çıkıyor, birine kapılıp eski keyfi alabilirsiniz.

Müthişti, ufacık sistemin zorla minimumda oyunları açabilmesi bile ayrı keyif verirdi.

Son düzenleme:
Hocam bende de aynı durum mevcut 24 yaşındayım sistemimi yükselttim hala da bazı parçalarını yükseltiyorum. Fakat artık oyunlar eskisi kadar keyif vermiyor, tek keyif veren şeyler arkadaşlarımla beraber gülüp eğlendiğim oyunlar. Sana da tavsiyem sanal ortamdan arkadaş çevresi edin farklı ve onlarla oyun tarzları dene.

Şimdi aklımda CS:GO var, eğer hile hiç yoksa prime alıp ilk kez oynamayı düşünüyorum. Yıllar boyu 1.6 oynadım, sizce eğlendirir mi?

Geri
Yukarı