Artık Papara'lı olmayanlar da Papara hesabınıza para gönderebilecek

Eki Görüntüle 1864150

Aldığım bu bildirime göre artık Papara hesabı olmayanlar da Papara IBAN numarasına Papara hesap numaranızı açıklamaya yazarak para gönderebilecek.

Bu özellik henüz sınırlı sayıda kullanıcıya açılmış durumda.

Gidip adamakıllı Ziraat'ten banka kartı çıkarın. Bunlarla uğraşmak eziyet. Ben kurtuldum da fark ettim ne kadar eziyetli olduğunu. IBAN'ımı atıyorum hangi banka olursa olsun ister yurt dışından olsun IBAN'ından direkt sana para atabiliyor aynı şekilde sende herkese para atabiliyorsun. Sanal kart oluşturma falan da aşırı kolaydı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gidip adamakıllı Ziraat'ten banka kartı çıkarın. Bunlarla uğraşmak eziyet. Ben kurtuldum da fark ettim ne kadar eziyetli oldunu. IBAN'ımı atıyorum hangi banka olursa olsun ister yurt dışından olsun IBAN'ından direkt sana para atabiliyor aynı şekilde sende herkese para atabiliyorsun. Sanal kart oluşturma falan da aşırı kolaydı.
Ziraat tek sanal karta izin veriyor 😎

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1864150

Aldığım bu bildirime göre artık Papara hesabı olmayanlar da Papara IBAN numarasına Papara hesap numaranızı açıklamaya yazarak para gönderebilecek.

Bu özellik henüz sınırlı sayıda kullanıcıya açılmış durumda.

Bu vardi sahten ben kaçkere a# banktan Papara'nin ibanına açıklama kısmına kendi Papara IBAN numarami yazarak gönderdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı