Artık Papara'lı olmayanlar da Papara hesabınıza para gönderebilecek

Eylül ayında geleceğini söylediler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Papara'ya IBAN gelemez ki. IBAN'ın açılımı "Uluslararası banka hesap numarası", Papara bir banka değil. Nasıl yapacaklar acaba, beklemedeyim. 😅

Eki Görüntüle 1864150

Aldığım bu bildirime göre artık Papara hesabı olmayanlar da Papara IBAN numarasına Papara hesap numaranızı açıklamaya yazarak para gönderebilecek.

Bu özellik henüz sınırlı sayıda kullanıcıya açılmış durumda.

Hocam bu zaten vardı sadace kullanmayı bilmeyenler vardı, ben 1 yıldır IBAN ile Peder'den para alıyorum Papara ibanına para gönderiliyor ancak açıklama kısmında Papara numarası olmak zorunda yoksa para iadesi yapılıyor bildiğim kadarıyla.

Eki Görüntüle 1864150

Aldığım bu bildirime göre artık Papara hesabı olmayanlar da Papara IBAN numarasına Papara hesap numaranızı açıklamaya yazarak para gönderebilecek.

Uygulamanın betasına falan mı katıldınız acaba? Bu özellik Ininal'da vardı ama Paparqda yoktu, yani bu resmen devrim gibi bir şey olur. Anlamıyorum düne kadar niye getirmediler ki böyle bir özelliği.

Hocam bu zaten vardı sadace kullanmayı bilmeyenler vardı, ben 1 yıldır IBAN ile Peder'den para alıyorum Papara ibanına para gönderiliyor ancak açıklama kısmında Papara numarası olmak zorunda yoksa para iadesi yapılıyor bildiğim kadarıyla.
Papara hesabına babanın kredi ya da banka kartını tanımıyorsun, ancak öyle oluyor. Artık gerek kalmadı öyle uğraşmaya, tak ibani attın tak para geldi.

Eki Görüntüle 1864150

Hocam geçenlerde anneme banka hesabından paparama nasıl para gönderir diye öğrettim ve hesabıma para gelmişti. Fakat ablama aynı şekilde yaptığımız zaman para geri iade ediliyordu. Neden diye sorgularken bu konuya denk geldim :D

IBAN olayı zaten vardı arkadaşlar. Ben ara sıra öyle yatırıyorum. Anladığıma göre eskiden sadece paradan Papara'ya para aktarımı yapabiliyordun. Şimdi başka bir bankadan Papara'ya para aktara biliyorsun.

Yanlış yazmışım papara*

Yeni konular

Geri
Yukarı