Artık parayı yönetmelisiniz

Umarım TL değildir bunlar.
Bunlar TL. Az bir miktar gibi gözükse bile, bu gelirler bazı videolarda patlıyor. Ben bu işi son 1 yılda değil, 5 yıldan beri yapıyorum. Belirli bir sermayem de var zaten, onun üstüne ekleyip projelerimi gerçekleştireceğim.

Instagram hesabımdan aylık 200-300, YouTube hesabımdan ise 500-600 civarı. Bu hesaplarımın adını vermeyeceğim, anonim kalacağım çünkü o paylaşımları da anonim bir şekilde paylaştım. Bu gelirleri biriktirerek ilerde kendime bir şirket kuracağım (baba parası sermayesi) ve onu büyüteceğim.
Çok kazanıyormuşsun. (!) Lucifer Michalson yada Batu mu öyle biri vardı onları izleyip izleyip geliyonuz. :D

Instagram hesabımdan aylık 200-300, YouTube hesabımdan ise 500-600 civarı. Bu hesaplarımın adını vermeyeceğim, anonim kalacağım çünkü o paylaşımları da anonim bir şekilde paylaştım. Bu gelirleri biriktirerek ileride kendime bir şirket kuracağım (baba parası sermayesi) ve onu büyüteceğim.
Güzel gelir. Ancak onun yerine devlet bursluluk sınavına çalışıp kazansaydın hiç uğraşmadan o paraları kazanacaktın.

Sen hayatında kaç kere çalıştın da para kazandın akıl veriyorsun.
Yukarıda yazdığımı okuyun, anlarsınız. Ben de bir dönemden geçtim, fakat amelelik yapıp az miktarda kazanacağıma aklımı kullanıp yüksek miktarlar kazanmayı seçtim.

Bunlar TL. Az bir miktar gibi gözükse bile, bu gelirler bazı videolarda patlıyor. Ben bu işi son 1 yılda değil, 5 yıldan beri yapıyorum. Belirli bir sermayem de var zaten, onun üstüne ekleyip projelerimi gerçekleştireceğim.
Bu konuyu açman çok komik ve ironik olmuş o zaman. Benim günlük komisyon olarak bıraktığım oluyor bu paraları borsalara ama gelip burda böyle Elon Musk'mış gibi konular açmadım :D :D

Birader seni anliyorum da madem zenginligin sirrini cozdun be pasam o zaman ilk kendin zengin olsana. Millete oneri sunarken de kendini kanit olarak gosteriverirsin. Bir de herkesin tek amac zengin olmak degil de o da baska bir videonun konusu :d
Zengin değilim, olacağım. Şimdiden başlayın diyorum, direk zengin olmuyoruz ki ?

Geri
Yukarı