Artık rank atlamak istiyorum

AexZeM

Decapat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı 1: NVIDIA GeForce GTX 1650
Ekran Kartı 2: Intel(R) UHD Graphics
İşlemci: Intel® Core™ i5-10200H
Ram: 16GB (8+8)
Depolama: 750GB (250+500)
Meslek
Öğrenci
Gerçekten yeter her el 20'den fazla vuruyorum takımı taşıyorum. Ama hiçbir şekilde rank atlamıyorum bu yüzden zevk almıyorum. Silver 3'üm ve 7 kere üst üste Win aldım 5'inde 1. 2'sinde 2.yim benden 10 kat daha berbat oynayan daha crossu kafa hizasında tutamayan arkadaşımı da keleş 1 attı bu nasıl rank sistemi?

Gerçekten yeter her el 20'den fazla vuruyorum takımı taşıyorum. Ama hiçbir şekilde rank atlamıyorum bu yüzden zevk almıyorum. Silver 3'üm ve 7 kere üst üste Win aldım 5'inde 1. 2'sinde 2.yim benden 10 kat daha berbat oynayan daha crossu kafa hizasında tutamayan arkadaşımı da keleş 1 attı bu nasıl rank sistemi?
Her gün oynarsanız rank atlamanız zorlaşır.

Hocam siz az önce şöyle vuruyorum şöyle One tap atıyorum beni banlarlar mı diye konu açmamış mıydınız? Garip geldi sorayım dedim 😁

Evet, onu açtım çünkü 7 maç bayağı tryhard oynayıp hiçbir şey alamamak çok sinir bozucu.

1 hafta sıklıkla oynadım.

1 hafta sıklıkla oynadım.

İyi oynayan adam yükselir, kötü olan atladığı ranktan geri aşağı düşer. Rankı yüksek arkadaşlarınız varsa bir kapışın, sonra iyi oynuyorum deyin. Silver’daki adamları vurunca pro olunmuyor.

Gümüş 4 yok ki :D

Hocam araştırınca elo hell diye bir şeyden bahsediyorlar.

İyi oynayan adam yükselir, kötü olan atladığı ranktan geri aşağı düşer. Rankı yüksek arkadaşlarınız varsa bir kapışın, sonra iyi oynuyorum deyin. Silver’daki adamları vurunca pro olunmuyor.
Pro olunmuyor biliyorum bende rank atlamak istiyorum?

Evet yüksek rank kartal rankı olan arkadaşımla 3 tane vs attık ve ben yendim.

uzun maç oyna

Hocam araştırınca elo hell diye bir şeyden bahsediyorlar.

Pro olunmuyor biliyorum bende rank atlamak istiyorum?
Kaç saatiniz var? Önceden ard arda kaybettiyseniz vs her şey etkiliyor. Ben 500 saatle rekabetçide Nova, yoldaşda keleş iki olmuştum. Her zaman giremiyordum, 2 ay falan aradan sonra bir giriyorum rank hoop düşmüş. Gene oynamayalı 2 ayı geçti sanırsam. :D

Geri
Yukarı