CS:GO'da rank atlamak kolaylaştı mı?

Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar, öncelikle bu övünme veya ego kasma postu değildir onu belirteyim. Normalde 2017 yılında MG2'ye kasarken hayatsız olmuş, 1 ayda anca çıkabilmiştim. Fakat bugün 10 maçımı attıktan sonra direkt MG1 attı. Bu oyunda rank atlamak mı kolaylaştı yoksa başka bir problem mi var? Genelde ilk sıralarda ve 4 5 bazen 6 EDO ile bitiriyorum. Ama sonuç olarak gerekenden yüksek attı gibi hissediyorum. Dediğim gibi ego kasmak için açmadım bu konuyu, saçma sapan yorumlar yazmayın o yüzden 😇.

Başlatırken eskisine göre çok yüksek başlatıyor, 2016 da en fazla 3 4 lose ile 10 wini tamamladıktan sonra silver 4 başlamıştım. Geçen sene açtığım ve arkadaşlarımla troll için kullandığım hesapta tonlarca lose almama rağmen nova 2 başlattı.

Hayır kolaylaşmadı. En başındaki rank sistemi neyse hala aynı şekilde devam etmekte.
Çok ilginç, saatlerimi boşa gömmüş gibi hissediyorum :D.
Hatırladım da 125 Win vardı yoldaşta, 175 Yaptım ve hala DMG idim. :D CS:GO çok kötü bir rank sistemine sahip.
Yoldaş kolay hocam :D. 20 Win ile MG başlattı. Ama o gelen takımlar yok mu o takımlar 😠. Hem kötü rank sistemi hemde kötü bir hile koruması.

Başlatırken eskisine göre çok yüksek başlatıyor, 2016 da en fazla 3 4 lose ile 10 wini tamamladıktan sonra silver 4 başlamıştım. Geçen sene açtığım ve arkadaşlarımla troll için kullandığım hesapta tonlarca lose almama rağmen nova 2 başlattı.
10 Win 7 Lose MG1 çok tuhaf yani, dediğin gibi 10 Win 2 3 Lose alırken bile S4 atıyordu oyun.
Takımlar önemli değil ki, 50 Maçtan 40'ı kazanılmıştı.
Oyun cidden aşırı ilginç bir rank sistemine sahip.

Geri
Yukarı