Artık rank atlamak istiyorum

Onu oynuyorum her zaman iyi bir XP ve Rank için günde 3 maç atıyorum.

Kaç saatiniz var? Önceden art arda kaybettiyseniz vs her şey etkiliyor. Ben 500 saatle rekabetçide Nova, yoldaşda keleş iki olmuştum. Her zaman giremiyordum, 2 ay falan aradan sonra bir giriyorum rank hoop düşmüş. Gene oynamayalı 2 ayı geçti sanırsam. :D

Vallahi rekabetçide 60 saat falan geçti, topluluk sunucularındada oynadım. Silver 3 elosunda 20-30 Win arası oynuyorum. 2 Ay 3 Ay ara vermedim.

Son düzenleme:
Ya daha 76 saatin var be abi devam et, oyunu öğrenmen için daha çok zaman var kill olarak değil.
Son maçında 36 kill aldın diye bu konuyu açtın diye düşünüyorum, maalesef bireysel performans maçı getirmiyor.
Eskiden smurf hesapla attığım bir maç bu da.

1689511443301.png

Bunun gibi daha çok vardır, sen oyununa bak oyunu öğren rank çok gereksiz bir muhabbet.

Dosya Ekleri

• 1689511407863.png
    1689511407863.png
    124,5 KB · Görüntüleme: 11
Ya daha 76 saatin var be abi devam et, oyunu öğrenmen için daha çok zaman var kill olarak değil.
Son maçında 36 kill aldın diye bu konuyu açtın diye düşünüyorum, maalesef bireysel performans maçı getirmiyor.
Eskiden smurf hesapla attığım bir maç bu da.

Eki Görüntüle 1864199

Bunun gibi daha çok vardır, sen oyununa bak oyunu öğren rank çok gereksiz bir muhabbet.
Bu benim yeni mainim, hesabımı çaldılar kurtaramadımda bu yeni hesabım o yüzden saati az son 36 kill yüzünden açmadım. Silver 3 elosunda insanlar çok saçma oynuyor yada troll oynuyor ve aşırı fazla mic e bağırıyorlar eski hesabımın rankı yüksekti ve böyle şeyler yoktu o yüzden elodan çıkmak istiyorum. Oyunu saten biliyorum bir çok line up da biliyorum oyun bilgim de ortalama.

Geri
Yukarı