Artık tüm ümidimi yitirdim

Sen yine de öyle deme kral ileride kötü hissedersin kendin için diyorum.

Hissettiğim gün özür dileyeceğim ama sizin gençliğinizle oynayan cahiller için kendimi kötü hissedeceğimi düşünmüyorum keşke ölselermişte AKP'ye gitmeseymiş oylar.

Deprem bölgesindekiler yaşadıklarının bin beterini yaşasınlar inşallah. Ölenlere üzüldüm evet fakat evsiz barksız kalmalarına rağmen cellatlarına oy verenlere hiç ama hiç üzülmüyorum. İktidara veren herkes de görsün inşallah gününü.

Bu halk soyulmayı hakarete uğramayı ayrıştırılmayı seviyor o zaman devam etsinler, ikinci turda yine görevimizi yapıp Kılıçdaroğluna destek gösterelim. Sinan Oğan stratejik bir hamle yapıp cumhur ittifakından hizbullahı şutlatarak bakanlıkları almalı ve diğer şartlarını dayatmalı bu Türk Cumhuriyetine en iyi etkiyi yapacaktır.

Twitter da çocuk sinan oğana attım ikinci turda erdoğana atarım diyor. Bu nasıl bi kafa? Madem erdoğana atacaktın. İlk turda bitirtseydin ya adama.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…