Artık tüm ümidimi yitirdim

Bu ülkeden kaçmak da istemiyorum. Utanıyorum bu ülkeden kaçmaya. Kalıp birşeyler yapmalıyız. Birşeyler başarmalıyız.
Halkının yarısı bunu istemiyor. 6 Şubat'ta da öncesinde de Malatya'da yaşamış biri olarak deprem bölgesi için onların adına utanıyorum. Vatanseverliğini takdir ediyorum ama enerjini biraz da kendin için harcamalısın iyiliğin için.

Erdoğan daha iyi bir siyasetci ve kendi seçmenine hep bir şeylere inandiriyor Erdoğan gitmesini istiyorsanız önce muhalefti değiştirmelisi çünkü hepsi...

Evet öyle. Yaşlıları kendine inandırıyor Allah, din, kitap diyerek. Fakat orta da başka aday yoktu. Mansur Yavaş'ın oy potansiyeli azdı bence. İmamoğlu da ceza alabilirdi. İnce tek çaremiz olabilirdi eğer anlaşsalardı CHP ile. Fakat bu sefer de ince bozdu. Sinan oğan dediler, bakanlık için ülkesini satıyor.

Bunda biraz bizim de suçumuz var. KK aday olmasın dedik. İyi güzel. Aday oldu, buraya kadar sıkıntı yok. Ama burada ayrıştık. PKK'nın siyasi koluna bir oy destek vermem diyenler; gitti tepki olarak RTE'ye attı. Bunlardan ikisi de benim ailemden.

Biraz düzene dur deyin, rica ediyorum. Ana muhalefet; Kürt milliyetçisi oyuna değil, Atatürkçü ve Türk milliyetçisi oyuna muhtaçtır! Bunu da son milletvekili seçimlerinde göstermiştir. (MHP+İYİP+ZP=%22)

Evet öyle. Yaşlıları kendine inandırıyor Allah, din, kitap diyerek. Fakat orta da başka aday yoktu. Mansur Yavaş'ın oy potansiyeli azdı bence. İmamoğlu da ceza alabilirdi. İnce tek çaremiz olabilirdi eğer anlaşsalardı CHP ile. Fakat bu sefer de ince bozdu. Sinan oğan dediler, bakanlık için ülkesini satıyor.

Siyaset böyle bir şey işte ve oğan destek bile versen kazanamazlar kral :) Erdoğan %52 le filan kazanacak belki daha fazla.

@alihan123 ne diyorsun anlamadım?

İnsanlara küfür etmek yerine muhaleftin kötülüğü konuşum diyorum AKP seçmeni inandıramıyorsa muhaleft suçludur AKP secmeni değil artık milleti suclamayı bırakım tek suçlu muhaleft bu kadar kötü yönetim olan iktadardan oy alamak. Büyük başarı.

Yeni konular

Geri
Yukarı