Artık tüm ümidimi yitirdim

Benim hâlâ ümidim var ama bu topraklarda değil. En büyük motivasyon çaresizliktir. Bundan güç alıp elinden geldiğince kendini kurtarmak için çalış.

Bu ülkeden kaçmak da istemiyorum. Utanıyorum bu ülkeden kaçmaya. Kalıp birşeyler yapmalıyız. Birşeyler başarmalıyız.

13 yaşındaki bir çocuk bunları düşünüyorsa bu işte bir terslik olduğunu "mal" olmayan herkes anlar. Yapacak bir şey kalmadı kardeşim. Bunu demokrasi belirledi. maalesef...
Bıktım artık. Bu seçim her şeyi değiştirecek her şey çok güzel olacak sanıyordum cahil halkımız yine ümidimizi bitirdi. Ben 13'üm daha lan 13 ya küçücük çocuğun hayallerini yok ettiler. Yazıklar olsun tüm halkımıza.

Bıktım artık. Bu seçim her şeyi değiştirecek her şey çok güzel olacak sanıyordum cahil halkımız yine ümidimizi bitirdi. Ben 13'üm daha lan 13 ya küçücük çocuğun hayallerini yok ettiler. Yazıklar olsun tüm halkımıza.

Türkiye'nin işini kendi elleriyle bitiriyorlar 🙁

Son düzenleyen: Moderatör:

Canım kardeşim 13 yaşımdayım dıyorsun halkımız 27milyon yakın kişi bu adama oy vermiş. Ne diye düşün çünkü bu yüzden bu adama oy verene saygı göstermezsen diğer seçim bu adam yıne ayni kişiye verir. kimse bu adamlara saygı göstermiyor anladın mı ve tamamen CHP sucudur AKP seçmenine kızma CHP 40 tane milletvekili AKP'den adam getirdi %1 oyları bılı yok ama 40 tane milletvekili kazandı anladın mı? Tamamen CHP yanlış politaki sayesınde halka inmeden ekonomi kötü kazanır zaten dedı ve sonuç bu. O insanları ınandırmak onların görevi demek ki Erdoğan daha iyi bir siyasetci ve kendi seçmenine hep bir şeylere inandiriyor Erdoğan gitmesini istiyorsanız önce muhalefti değiştirmelisi çünkü hepsi... Neyse anladın sen kardeşim umut hep vardır üzülme :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı