Artık Windows 11'e geçilir mi?

Bende şimdi fark ettim cidden çok konu varmış bu soruyla ilgili. Tek bir konu başlığında toplanması iyi olabilir. Ben 3 gün önce gelen teklife evet dedim yükselttim 11 e(daha önce de yükseltip 10'a geri döndüklerim olmuştu), her şey normal gibi görünürken bir de baktım Logitech F710'u artık tanımıyor. Hıd oyun kumandası diye bir şeye çevirmiş. Sürücü güncellemek istediğimde Windows'un kendi içinde Xbox 360 kumanda sürücüsüde listelenmedi. Windows 10'a tekrar dönme kararı aldım kafamda,ama biraz daha şans vereyim dedim. Sonra birkaç güncelleme geldi birkaç restart vs derken bu defa cihaz Logitech F710 olarak listelenmeye başladı ve artık çalışıyor. Oyunlarda ve uygulamalarda bir sorunlada karşılaşmadım. Windows 10'a nazaran nasıl diyeyim daha bir pürüzsüz, iOS gibi hissettiriyor geçişler ve kullanış.Ama bunun bedeli olarak donanımı gerekirse sonuna kadar kullanıyor.Normalde duymadığım işlemci fan sesini artık ara ara duyabiliyorum(İşlemci yada soğutucu zayıf geliyorda olabilir i3 12100f ve stok soğutucu)Donanım kullanma verimliliği 10'dan daha iyi diyebilirim, ne varsa kullanıyor ve güzel bir deneyim sunuyor.

Geri
Yukarı