Artık yeter!

GNS Eagle

Decapat
Evet arkadaşlar şimdi atacağım görselleri incelerseniz inanın sizde sinirlenirsiniz bir işlemci çok tutuluyor diye de fiyat yükseltmezsin ya.

Screenshot_12.png

Screenshot_13.png

Bu nedir abi ya tamam dolar Euro artıyor ama Ryzen 3 3100 985TL sen nasıl 979TL olabiliyorsun hadi tamam dolar arttı diyelim bu işlemcinin fiyatı 350tlymiş en fazla 500-600 TL olur. Bir de bunun 12nm olan modeli var ona bakmıyorum bile 1000TL yazmışlar ona da. Sırf işlemci tutuluyor diye bu kadar da fiyat artmaz yeter artık. Buna bir dur diyemeyecek miyiz artık bıktım insanların başkalarını kazıklamasını buna bir çözüm üretemeyecek miyiz? Bu konunun amacı bu evet buna bir çözüm üretmemiz gerek.
Lütfen tanıdığınız kişileri etiketleyin görsünler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Burası Türkiye hocam. Böyle şeylere artık şaşırmamak gerekiyor. Birşeyi gördüğün anda alacaksın çünkü onun fiyatı asla düşmez. Zamanında 390TL'ye almıştım.

Alakası yok aynısı Ryzen 5 2600 ve Ryzen 5 1600 AF için de oldu. İlgi gösterildiği gibi fiyatını arttırdılar. Daha virüs bile yoktu ortada.
Alakası var. Yurt dışında 1200AF veya Ryzen 3 1200 bulabilir misin? Hayır. Ryzen 5 1600AF de balon bir işlemci olduğu için fiyatı şişirildi. 1200AF ise son 5 tane kaldıysa şükredin.

Yeni konular

Geri
Yukarı