Artisan hayate otsu vs LGG Saturn Pro

arifhajiyev

Zeptopat
Bu iki mouse Pad'den birini alacağım fakat hangisi sizce bana uygun olur? Sadece rekabetçi oyun oynuyorum. Şuanki kullandığım mouse pad QCK+. Fakat çok yavaş bir mouse pad. Mouse üstünde yavaş kayıyor. Bu da beni rahatsız ediyor. Oyunlarda 400 DPI kullanıyorum. Sizce hangisini almalıyım?

Bu iki mouse Pad'den birini alacağım fakat hangisi sizce bana uygun olur? Sadece rekabetçi oyun oynuyorum. Şuaanki kullandığım mouse pad QCK+. Fakat çok yavaş bir mouse pad. Mouse üstünde yavaş kayıyor. Bu da beni rahatsız ediyor. Oyunlarda 400 DPI kullanıyorum. Sizce hangisini almalıyım?
Otsu daha iyi.

Bahsettiğiniz iki model karakteristik olarak birbirinden çok farklılar.
LGG Saturn Pro daha yavaş kontrol dediğimiz kategoride bir ürün iken Hayate Otsu daha hızlı bir mouse pad.

Taktiksel FPS oyunları oynayan kişiler genelde kontrol mousepad tercih eder. Benim size tavsiyem Saturn Pro olacaktır.

Ayrıca QCK+ çok kısa sürede yavaşlayan bir mousepaddir. Ve çağımızın çok gerisinde kalmıştır. Profesyonellerin bunu kullanma amacı bazıları için sponsor bazıları içinse alışkanlık sebebiyledir. Onlar her turnuvada en az 2 tane sıfır mousepad değiştiriyorlar. İlk günkü kullanımı rahatça yakalıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı