Arya gross güvenilir mi?

Dolandırıcılık aldı başını yürüdü son 3-4 yıldır. Devletin denetleme mekanizması iyi çalışmıyor anlaşılan.

Dolandırıcılık aldı başını yürüdü son 3-4 yıldır. Devletin denetleme mekanizması iyi çalışmıyor anlaşılan.
Hala açık site inanılmaz. Yetişkin sitesi olsa 3 saniyede kapatmayı biliyolar ama :)

Son düzenleme:
Sakın sakın sakın. 3000 liramımkaptırdım. Ne gönderiyorlar,ne telefona çıkıyorlar.
öncelikle kart ile ödeme yaptısanız bankanızı arayarak harcama itirazı yapın.

kart ile değilse havale ise yine bankayı arayıp parayı istebilirsiniz

sipariş tarihinden itibaren 30 gün geçmiş olanlar "EGM mobil uygulaması" var bunun üzerinden başvurursa hızlı iade alacaklardır.

Arya gross güvenli değil. Sakın alışveriş yapmayın malınızı göndermiyorlar. Paranı da iade etmiyorlar. Ben bu sorunla karşılaştım tüketici hayetine şikayet ettim. Daha param gelmedi. Sizlere tavsiyem sakın bir şey almayın zaten kart geçmiyorlar. Nakit ya da havale istiyorlar. Kısacası güvenilir değildir.

12.02.2024 tarihinde 1233TL'lik alışveriş yaptım. Ne ürün geldi. Ne parımı iade ettiler.

Öncelikle üzerinden 1 aydan fazla süre geçti ise EGM Online üzerinden başvurma hakkınız vardır. Ayrıca zaman kaybetmeden hemen hakem heyetine Online e-Devlet üzerinden başvurabilirsiniz ya da kaymakamlığa gidebilirsiniz.

Şurada ki mesajları da okuyabilirsiniz https://eksisozluk.com/aryagross-com--7698495

Yeni konular

Geri
Yukarı